![]() |
|
![]() |
![]() |
Порядок денний 18ї сесії Ізмаїльської районної ради включав 13 питань. У її роботі взяв участь депутат обласної ради В.Д. Волканов.
Депутати заслухали звіт голови Ізмаїльської районної державної адміністрації С.О. Павлухіна про виконання у 2011 році делегованих районною радою повноважень. У своєму виступі Сергій Олександрович підкреслив, що у 2011 році були забезпечені збалансований економічний та соціальний розвиток району, ефективне використання природних, трудових і фінансових ресурсів. Про це свідчать виконання та перевиконання дохідної частини бюджету району, зростання обсягу платних послуг населенню, відсутність заборгованості з виплати заробітної плати, зростання інвестицій та інші важливі показники. На сесії розглянуті зміни до районного бюджету, тому що з Держбюджету виділяються додаткові кошти у розмірі 15 млн грн.
З докладною інформацією виступила начальник фінансового управління райдержадміністрації Марина Миколаївна Стоілова. Відповідно до ст. 78 Бюджетного кодексу України необхідно було внести низку змін до райбюджету: збільшено дохідну та видаткову частини на 15 млн 159,7 тис. грн, тому що збільшується субвенція з Держбюджету на здійснення заходів щодо соціального розвитку територій. На спорудження газопроводу Ларжанка – Нова Некрасівка – Озерне виділяється 7000,0 тис. грн, а на завершення будівництва газопроводу Саф'яни – Багате – 7957,2 тис. грн. Було підкреслено, що ці кошти на спорудження газопроводів виділені у межах реалізації ініціативи Партії регіонів «Народний бюджет».
Також додається додаткова дотація з Держбюджету на надання соціальних послуг незахищеним верствам населення(205,5 тис. грн) у межах нових соціальних ініціатив Президента України.
Виступаючи перед депутатами, Валентин Дмитрович Волканов насамперед подякував керівництву району за злагоджену та ефективну роботу, за конструктивні дії, які дають в остаточному підсумку добрий результат. В.Д. Волканов також відзначив, що за родом своєї діяльності він часто веде в Ізмаїльському районі особистий прийом громадян. Проаналізувавши прохання жителів Придунав’я, Валентин Дмитрович дійшов висновку, що близько 80% звертань пов'язані зі скаргами на стан здоров'я. Тому завдання влади – приділити більшу увагу профілактиці захворювань. Адже здоров'я нації – один із пріоритетів державної політики. Із цією ж метою на Ізмаїльщині, як і по всій області, стартувала програма «Народний медогляд». Тепер у кожного сільського жителя з'явилася можливість у своєму населеному пункті, нікуди не виїжджаючи, обстежитися у кваліфікованих медиків.
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.006Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |