![]() |
|
![]() |
![]() |
Одеса
Банк, якому довіряють
Фінішував ІІІ Всеукраїнський конкурс, проваджуваний журналом «Банкиръ» – «Банк, якому довіряють-2012». Згідно з результатами конкурсу, АТ «ІМЕКСБАНК» визнано одним із найкращих українських банків і удостоєно Диплома «За якісний банківський сервіс».
– Основним критерієм у визначенні найкращих банків є оцінка якісних показників їхньої діяльності. При цьому неодмінно враховується думка регулятора, рейтингових агенцій, соціологічних служб, профільних фондів і асоціацій і, власне, самих клієнтів, – відзначив голова оргкомітету конкурсу, шефредактор журналу «Банкиръ» Олег Капралов.
За словами О. Капралова, у базову платформу оцінки якості діяльності фінансовокредитних установ при проведенні конкурсу закладено п’ять критеріїв: прозорість, відкритість, довіра, репутація та надійність.
– Сьогодні рівень конкуренції на ринку банківських послуг досить високий, це зобов’язує банки постійно перебувати «в тонусі» – підвищувати рівень обслуговування клієнтів, якість послуг і фінансових продуктів, удосконалювати підходи та методи роботи, іти в ногу з часом (і навіть обганяти його) у розробці та використанні сучасних технологій, – прокоментував підсумки конкурсу голова правління АТ «ІМЕКСБАНК» Юрій Граматик. – Перемога «ІМЕКСБАНКУ» – це підтвердження його репутаційного рейтингу як надійної та стабільної фінансової установи. А висока нагорода – справедливе визнання професійного рівня всіх наших співробітників, кожного, хто вкладає у свою роботу не тільки знання та досвід, але й часточку свого душевного тепла.
Нагадаємо, що за класифікацією Національного банку України, АТ «ІМЕКСБАНК» входить у групу найбільших банків країни. Обрана його керівництвом стратегія, багаторічна чесна й ефективна робота дозволили здобути повагу й довіру сотень тисяч клієнтів і партнерів.
Станом на 1 липня 2012 року філійна мережа АТ «ІМЕКСБАНК» налічує близько 500 підрозділів по всій території України. А клієнтська база банку склала 24143 корпоративних і 884000 приватних клієнтів.
Савранський район
Середня врожайність –
понад 30 центнерів
Усі господарства району завершили збирання ранніх зернових. Їх вирощували на площі 13606 гектарів. Валовий намолот збіжжя становить 40969 тонн за середньої врожайності 30,1 центнера з гектара.
Пшеницею було засіяно майже 7,7 тис. гектарів. За нинішніх несприятливих погоднокліматичних умов отримано 38,5 центнера з гектара. А загальний намолот становить 28865 тонн.
Найвища урожайність серед господарств – у ТОВ «Савранський завод продовольчих товарів» та «Нива».
Балтський район
Буде видано натуральну плату
Про це заявив голова райдержадміністрації Василь Бабанський.
Всупереч чуткам, які розпускають «доброзичливці», з людьми, що надали в оренду земельні ділянки, розрахуються сповна. Керівника району підтримали сільгоспвиробники, пообіцявши видати всім охочим натуральну плату, а не гроші.
Збирання пшениці в районі осьось буде завершено. Тут уже закладають на зберігання 2500 тонн продовольчого зерна вищої якості для потреб мешканців. Ця кількість аналогічна торішній.
Було ухвалено звертання до всіх аграріїв і жителів району виконати розрахунки із власниками земельних паїв.
Фрунзівський район
300 звертань за квартал
Жителі району активно користуються послугами «мобільного соціального офісу», роботу якого, згідно з графіком, розгорнуто в населених пунктах.
Безпосередньо на місці люди мають можливість отримати різноманітні консультації та роз’яснення з багатьох соціальних питань.
За підсумками другого кварталу нинішнього року в районі здійснено виїзні прийоми майже 300 громадян у дванадцяти населених пунктах. За інформацією начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Галини Мички, найбільше звертань – щодо отримання пільг, компенсацій та оформлення заяв на одержання телетюнера. На другому місці – питання виплати державних соціальних допомог та пенсій.
Арциз
Платникам податків – максимальні зручності
В Арцизькій міжрайонній державній податковій інспекції почав діяти центр із обслуговування платників податків.
Сьогодні тут трудяться висококваліфіковані фахівці. Завдяки ним істотно підвищилася якість надаваних юридичним і фізичним особам послуг. Оперативніше провадяться видавання дозвільних документів і приймання податкової звітності. Відвідувач одержує необхідну консультацію, зокрема в електронному вигляді через інтернет. На багато які питання дають відповідь інформаційні стенди.
Тарутинський район
20 років на варті
Для прикордонників застави «Серпневе» нинішній рік – ювілейний.
Охорону Державного кордону на цій ділянці вони забезпечують 20 років. Під час урочистого заходу полковник запасу Анатолій Бабченко, перший командир прикордонної застави, розповів нинішнім військовослужбовцям про роки її становлення, вручив медалі воїнам запасу. Своєю чергою Серпнівський селищний голова Зіновій Кіосе подякував усім за військову службу та надійну охорону кордонів і вручив А.І. Бабченкові, його товаришам за службою Пам’ятний адрес. Анатолій Іванович зазначив, що такі зустрічі виховують у молодих прикордонниках повагу до своєї непростої професії, загартовують волю.
Ширяївський район
Село пам’ятає своїх героїв
У Жовтневому навчально-виховному комплексі відкрито меморіальну дошку пам’яті воїна-інтернаціоналіста Василя Туглука – одного із п’яти воїнів-інтернаціоналістів, яких втратив район в Афганській війні.
Загинув він 1983 року. Похований солдат у рідному селі. Воїнаінтернаціоналіста посмертно нагороджено орденом Червоної Зірки. Жовтнівці пам’ятають свого героя. Ім’ям Василя Туглука названо сільську вулицю.
– Цього року для увічнення пам’яті героя сільська рада виготовила меморіальну дошку, – розповідає сільський голова Лілія Зибо. – Ми передали її місцевій школі.
Село шанує ще одного герояінтернаціоналіста – Павла Шклярука, який своєю смертю врятував життя сотень людей. Нині розпочалася реконструкція його пам’ятника, що розташований на території НВК. Приємно, що школярі беруть у цих роботах активну участь.
Слід зазначити, що жодна урочиста лінійка у Жовтневому НВК не проходить без покладання квітів до пам’ятних місць.
Котовський район
Медогляд пройшов
кожен третій
Село Станіславка стало рекордсменом – тут медики обстежили 348 чоловік, тобто медичний огляд пройшов кожен третій житель.
Цілий день курсував автобус між Станіславкою та Комаровим, Ясиновим і Падрецевим, доставляючи людей до сільської амбулаторії та відвозячи назад.
Мали таку можливість і жителі інших сіл. Без витрат на дорогу до районної лікарні вони пройшли медогляд, можна сказати, вдома. Тому більшість селян висловилися схвально про даний проект, підтвердивши, що ця акція – справді крок назустріч людям, вона спрямована на задоволення їхніх потреб.
Ізмаїл
Проти гіпертонії –
поєвропейськи
В Ізмаїлі відбулася нарада за участю головних лікарів лікувально-профілактичних установ міста, присвячена реалізації пілотного проекту щодо впровадження європейського підходу до ціноутворення на препарати проти гіпертонії.
Було оприлюднено інформацію, що в місті мешкають понад 24 тисяч чоловік, які страждають від гіпертонії й відповідно потребують постійного вживання препаратів.Підсумком наради стало формування робочої групи, якій було доручено розробити план заходів і скласти реєстр хворих.
Миколаївський район
Поліпшилося водопостачання
За підтримки благодійного фонду Івана Фурсіна у Новопетрівці встановлено нову водонапірну вежу, що значно поліпшило водопостачання цього села.
Присутні на урочистостях голова РДА Олександр Чорний і голова райради Олександр Молчанов запевнили, що роботи на всіх об’єктах, які були заплановані в межах «Народного бюджету» минулої осені на сходах громадян, неодмінно будуть реалізовані вже до кінця поточного року.
Цього ж дня пораділи новенькому холодильнику пацієнти Миколаївського територіального центру для громадян похилого віку і самотніх, що розташований у с. АндрієвоІванівці. Це теж подарунок мецената фонду.
Красноокнянський район
Учнівське лісництво «Паросток»
У районному Будинку дитячої та юнацької творчості, який очолює Валентина Жембій, активно діють профільні учнівські творчі об’єднання, дитяча громадська організація «Екологічна ліга», профільні навчально-оздоровчі табори «Горизонт» і «Зелена школа» для молодших учнів.
Особливо сприяє формуванню екологічної свідомості дітей учнівське лісництво «Паросток», де юні помічники розчищають просіки, збирають шишки сосни, жолуді дуба, плоди глоду, калини, лікарські рослини, розвішують штучні гніздечка, ведуть роботу з картування, огородження гнізд лісових мурашок, провадять інвентаризацію невеликих ділянок лісу, визначають відсоток ділової деревини. Вони створили Червону книгу рослин та тварин краю. Щороку беруть участь у всеукраїнських, обласних та районних конкурсах, акціях та операціях «Майбутнє лісу у твоїх руках», «Ліси для нащадків», «Біощит», «Мій рідний край, моя земля», «Ялинка», «Опале листя», «Первоцвіти», «Малі річки України», «Пташиний дивосвіт».
Вихованці районного Будинку дитячої та юнацької творчості вибороли перемогу на обласному зльоті юних лісівників і 2–8 вересня представлятимуть область на VI Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв у ІваноФранківську.
А члени учнівського лісництва Тетяна Мартин, Дарія Назарова, Катерина Кришталевич стали переможницями обласного та фінального етапів Всеукраїнського конкурсу «Ліси для нащадків» і нагороджені путівками до табору «Юннат» Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.
Інформаційну добірку підготували: В. ТРОХЛІБ, Т. СТОРЧАК, Л. КУЗЬМЕНКО, О. ХАРЧЕНКО, В. АКІМОВ, Т. БАРАНОВА, О. КОЛЄВ, М. МЕЛЬНИК, Ю. ФЕДОРЧУК
Шановні читачі сайту газети «Одеські вісті» китайською мовою!
Створення за підтримки керівництва Одеської обласної ради сайту газети «Одеські вісті» китайською мовою є важливою подією у сфері інформаційних обмінів між регіонами України та Китаю.
Вважаю, що послідовний розвиток сайту дозволить задовольнити відповідні інформаційні потреби усіх громадян Китаю, які мешкають на території Одеського регіону і за його межами.
Упевнений, що функціонування сайту зробить істотний внесок у розвиток українокитайської дружби та міжрегіональної праці й обмінів між Україною і Китаєм у цілому.
Сподіваюся, що читачі сайту завжди знаходитимуть на ньому корисну та цікаву інформацію.
Бажаю творчій групі сайту газети «Одеські вісті» китайською мовою нових успіхів у реалізації цього проекту і налагодженні активної взаємодії з його читачами.
Посол України в КНР
Ю. КОСТЕНКО 13 липня 2012 року
Безкоштовні футбольні школи
У шести спортивних секціях, які працюють у різних районах Одеси, уже займаються понад 200 дітей.
– Літні футбольні школи ми організуємо вже не перший рік. Це зроблено безкоштовно, такі школи популярні. Заняття проводять професійні тренери, які мають відповідну кваліфікацію для роботи з дітьми, – розповідає ініціатор створення футбольних шкіл заступник голови облради Олексій Гончаренко. – Для нас, і для мене особисто, здоровий спосіб життя – принципова річ. Ми повинні його пропагувати і всіляко сприяти тому, щоб наші діти займалися спортом. На сьогоднішній день здоровий спосіб життя – це неодмінна умова для людини, якщо вона хоче бути успішною. Ми не футбольний клуб, у нас немає мети виховати професійного футболіста. У нас є мета виховати повноцінного здорового громадянина.
– Щосереди з шостої до восьмої вечора по вулиці Олександра Невського у Київському районі займаються діти з 8 до 12 років. Групи цілком укомплектовані, є все необхідне – м’ячі, сітки, манішки, фішки, – розповідає тренер однієї з літніх футбольних шкіл Володимир Савченко, – Хлопці різні – є талановиті, є й такі, хто просто ще знайомиться з футболом. Деякі хлопці відкрили себе у цьому виді спорту – їхні батьки думають про професійніші заняття при футбольних клубах міста.
Наприкінці літа тренери планують провести турнір, в якому братимуть участь команди від кожної футбольної секції.
Варто підкреслити, що футбольні школи – лише один з напрямів, які підтримують заступник голови облради та його громадська організація «Якість життя». Політик і громадські працівники беруть участь у марафоні по Поясу Слави, організують чемпіонати з пляжного волейболу, змагання з танців та багато чого іншого.
Юрій БАСЮК
Котовськ відсвяткував свій 232-й день народження
Здається, такого багатства фантазії, різноманітності розважальних програм, масовості учасників не бачила, мабуть, і столиця.
Вже за усталеною доброю традицією святковорозважальна програма великою мірою була розрахована на дітей. Тут тобі і театралізована хода за участю ляльок «Корпорація казок», і розваги «Свята дитинства», виступи творчих колективів міста та майстрів Одещини, творчість народних умільців, козацькі турніри, спортивні ігри, конкурси.
На свято до котовців приїхав начальник Головного управління економіки Олег Муратов, який вручив міському голові Анатолію Іванову іменний годинник від голови облдержадміністрації Едуарда Матвійчука. Вручав він і почесні грамоти гідним людям міста.
Саме у день народження Котовська стартувала акція «Від серця до серця», під час якої керівництво міста відвідало вдома інвалідів, учасників війни. Їм були вручені подарунки, продуктові набори.
Окрасою свята стали показові виступи кінологів з тренованими собаками, які особливо сподобалися і дітям, і дорослим.
Вечірню шоу-програму доповнив яскравий карнавал. Гуляння тривали до ранку…
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.008Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |