![]() |
|
![]() |
![]() |
Одеса
НАЙСТАБІЛЬНІША ГАЛУЗЬ
За даними Головного управління статистики в Одеській області, у січні – серпні поточного року промислові підприємства області реалізували продукції на 15493,2 млн гривень. При цьо–му три чверті обсягів виробництва традиційно припали на підприємства переробної промисловості.
У січні – вересні обсяги продукції сільського господарства порівняно з аналогічним періодом минулого року скоротилися на 16 відсотків. Разом з тим загальний обсяг реалізованої аграрними підприємствами власної продукції за рік зріс на 8 відсотків.
ПОТЕРПАЄ КОЛІЙНЕ ГОСПОДАРСТВО
Упродовж 9 місяців поточного року працівники воєнізованої охорони Одеської залізниці розкрили близько шістдесяти випадків крадіжок на загальну суму 70 тисяч гривень і затримали 90 розкрадачів. За зазначеними фактами порушено 40 кримінальних та 11 адміністративних справ. Найбільше від зловмисників потерпає колійне господарство магістралі. З початку року тут зафіксовано 43 випадки розкрадання майна.
Також працівники воєнізованої охорони затримали 850 порушників за ходіння по коліях – це на 75 відсотків більше, ніж за відповідний період минулого року. 235 порушників було притягнуто до адміністративної відповідальності та оштрафовано.
Роздільнянський район
СЕРЕДНЬОДОБОВИЙ НАДІЙ ДО 15 КІЛОГРАМІВ
Сільське товариство з обмеженою відповідальністю «ІВА», очолюване заслуженим працівником сільського господарства України Іваном Злим, – одне з небага–тьох господарств краю, де предметно займаються молочним скотарством.
Продумана селекційно–племінна робота, надійна кормова база дали можливість тваринникам господарства з початку року надоїти від кожної з 208 високопродуктивних корів червоно–рябої породи понад чотири тисячі кілограмів молока. Зараз середньодобовий надій на фермі складає від 14 до 15 кіло–грамів на корову.
Тож недарма на недавній традиційній обласній виставці–аукціоні племінних тварин, що відбулася на обласному підприємстві з племінної справи, СТОВ «ІВА» було названо серед найкращих і удостоєно Почесної грамоти обл–держадміністрації.
Балтський район
ДИСПАНСЕРИЗАЦІЮ ЗАВЕРШЕНО
У районі завершено диспансеризацію населення. Всього оглянуто понад двадцять тисяч людей.
Бригади лікарів ЦРЛ здійснили 50 виїздів у села. Крім того, огляд провадився в поліклінічному відділенні райлікарні. За результатами огляду 275 пацієнтів направлено до обласної лікарні на дообстеження та 848 громадян – на лікування до центральної районної лікарні.
Ізмаїл
ДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТАЦІЇ
На одному з останніх засідань міськвиконкому ухвалено рішення про підготовку проекту, який врахує рекомендації Українського державного НДІ проектування міст про доцільність тимчасово, до затвердження містобудівної документації, не розглядати питання реконструкції зупинок громадського транспорту та тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на землях комунальної власності.
Міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко підкреслив, що розміщення тимчасових споруд та реконструкція існуючих зупинок повинні відбуватися з урахуванням перспективних містобудівних планів, документація за якими поки що лише в процесі розробки. У такий спосіб виконком розраховує, що надалі це дозволить уникнути появи на вулицях міста споруд, за якими потім доведеться вести судові позови.
Дане рішення не стосується будівництва на землях, розташованих у приватній власності або в довгостроковій оренді.
Котовський район
УЗИМКУ ЛІТА НЕ ДОЖЕНЕШ
«Про підсумки підготовки об’єктів житлово-комунального, дорожнього господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період» – таким було одне з основних питань чергової сесії районної ради.
Про стан підготовки до зими депутатів поінформував заступник голови райдержадміністрації Микола Зайцев. Він акцентував увагу на тому, що на території ра–йону житлово–комунальне господарство, в основному, сконцентроване на територіях Борщівської та Новоселівської сільських рад. За всіма показниками житловий фонд підготовлено до опалювального сезону.
Щодо освітянських закладів, то тут проведено ремонт приміщень. На це було виділено понад 130 тисяч гривень. З обласного бюджету район отримав два з лишком мільйони гривень на реконструкцію навчально–виховних комплексів сіл Малий Фонтан та Станіславка, капітальний ремонт Старокульнянського будинку культури. Кошти освоєні в повному обсязі.
Близько 800 тисяч гривень, виділених з районного та обласного бюджетів, дали змогу провести капітальний ремонт телемережі в Нестоїтській та Косівській школах, замінити димові труби у Федорівському НВК. На сьогодні працює 61 опалювальний котел.
Проте ще потребують ремонту котельні і тепломережі в Ка–чурівській, Гидеримській, Мар–дарівській та в Борщівській школах.
Як було зазначено, заклади освіти, установи культури, охорони здоров’я забезпечені твердим паливом до кінця нинішнього року.
Арцизький район
ЗАДУМАЛИ – ЗРОБИЛИ
Цінним подарунком із області для Новоіванівської амбулаторії став оснащений усім необхідним автомобіль «швидкої допомоги». Ключі від нього голова райдерж–адміністрації Олександр Малєв вручив з добрими побажаннями завідувачці лікувальної установи Єфросинії Димитровій.
З придбанням «швидкої допомоги» обслуговування лікаря та п’яти медсестер пошириться на жителів сусідніх сіл.
Таким чином, усе заплановане на сході громади у межах проекту «Народний бюджет» виконано: перекрито частину шкільного приміщення, придбано автомобіль для сільської ради, розширено можливості амбулаторії.
Татарбунари
ПОЧАВСЯ ХІД «ДУНАЙСЬКОЇ ХВИЛІ»
Із Татарбунар почався хід міжнародного фестивалю мистецтв «Дунайська хвиля». На сцені районного Будинку культури тригодинну концертну програму відкрив ансамбль української музики, пісні і танцю «Чайка» обласної філармонії.
Талант та високу виконавську майстерність продемонстрували лауреат міжнародних конкурсів ансамбль народних інструментів «Мозаїка», солісти Сергій Побережнюк, Галина Невара, Світлана Самойленко, дитячий самодіяльний зразковий танцювальний колектив «Радість». Успішно виступили також артисти Луганської обласної філармонії. Голова райдержадміністрації Наталя Кожухаренко подякувала за чудовий концерт і піднесла квіти директору Одеської державної філармонії Г. Зіцер та артистам.
Інформаційну добірку підготували: В. КОЗЮРА, Л. МЕЛЬНИЧУК, А. СТЕПАНОВА, Л. КУЗЬМЕНКО, О. КОЛЄВ, Т. БАРАНОВА, В. АКІМОВ
ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ
ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ VI СКЛИКАННЯ
9 листопада 2012 року, о 10–й годині, в сесійній залі обласної ради (м. Одеса, просп. Шевченка, 4, 3–й поверх) відбудеться пленарне засідання шістнадцятої сесії обласної ради шостого скликання.
Для розгляду на пленарному засіданні шістнадцятої сесії обласної ради шостого скликання рекомендовані питання:
– Про затвердження регіональної програми розвитку овочівництва і баштанництва Одеської області на 2013 – 2020 роки;
– Про затвердження регіональної Програми з утворення містобудівного кадастру Одеської області на 2012 – 2016 роки;
– Про затвердження Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Одеській області на 2013 – 2015 роки;
– Про внесення змін до рішення обласної ради від 28 грудня 2011 року № 368–VI «Про обласний бюджет Одеської області на 2012 рік»;
– Про затвердження списків присяжних для місцевих загальних судів, розташованих на території Одеської області;
– інші питання.
Одеська обласна рада
«Хай дорога буде легкою…»
Напередодні Дня автомобіліста та дорожника представники облдержадміністрації та обласної ради привітали справжніх професіоналів – працівників комунального автопідприємства, яке очолює Сергій Карлюченко.
Заступник губернатора Петро Хлицов зізнався, що полюбив автомобілі ще шестирічним, після першої подарованої батьками іграшкової машинки. І зараз, маючи за плечима понад 30 років водійського стажу, бажає автомобілістам «доброго ставлення до авто та безаварійної роботи».
У Юлії Мельник, помічниці голови Одеської облради, водійський стаж набагато скромніший. Але цілком достатній для того, щоб гідно оцінити зусилля обласного автомобільного КП.
– Хай дорога буде легкою, пасажири приємними, світлофори зеленими, а вдома завжди чекають рідні та близькі! – побажала Ю. Мельник.
Працівникам підприємства були вручені нагороди облради та облдержадміністрації.
Людмила ВОРОБЙОВА
Депо серед найкращих
Котовське локомотивне депо (начальник Сергій Михайлович Яворський), яке урочисто відзначило своє 145–річчя, входить до п’ятірки найпотужніших подібних парків країни. Під–приємство є базовим на Одесь–кій залізниці з утримання та ремонту електровозів змінного струму п’яти серій, а також маневрових тепловозів. Сьогодні до нього приписано близько 160 локомотивів.
Вітаючи трудовий колектив, начальник Одеської залізниці Микола Луханін, зокрема, підкреслив, що протягом багатьох років колектив гідно виконує покладені на нього завдання з ремонту і експлуатації потужних машин, забезпечуючи надійність пасажирських та вантажних перевезень. За підсумками минулого року його визнано найкращим в «Укрзалізниці». Тут пишаються династіями Гурських, Гурбановичів, Чебанів, Мельничуків, Пешатів, Миколайчуків, Олійників, Урсулів і Рудольфів.
Головний інженер локомотивного управління «Укрзалізниці» Євген Ткаченко передав трудовому колективу вітання від керівництва відомства та висловив сподівання, що депо й надалі працюватиме надійно та нарощуватиме виробничі потужності.
В урочистостях взяли участь голова комітету профспілки залізничників Анатолій Прокопенко, мер Котовська Анатолій Іванов та інші гості.
Почесні нагороди від «Укрза–лізниці» та Одеської магістралі отримали 36 працівників депо. Цінними подарунками та почесними грамотами згідно з рішенням адміністрації та профспілкового комітету підприємства заохочено 80 працівників.
Любов КУЗЬМЕНКО, власкор «Одеських вістей», м. Котовськ
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.007Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |