ІА «Контекст Причорномор'я»
Одеса  >  Моніторинги
Непроханий «гість»
06.06.2015 / Газета: Чорноморські новини / № 43-44(21615-21616) / Тираж: 8525

Українські ВМС спільно з Держприкордонслужбою України припинили провокаційні дії з боку бойового корабля країни-агресора.

3 червня фрегат українських ВМС «Гетьман Сагайдачний» під час виконання завдань у визначеному районі Чорного моря виявив сторожовий корабель Чорноморського флоту Російської Федерації «Ладний», який намагався вести розвідку безпосередньо неподалік територіальних вод України. Крім того, російський корабель, перебуваючи у дрейфі, стояв на рекомендованому шляху руху цивільних суден, що складало загрозу безпеці судноплавства.

Українські військові моряки у ситуації, що склалася, уточнили завдання морським прикордонникам. З метою припинення зухвалої діяльності з боку корабля країни-агресора чергові сили флоту були приведені у підвищену ступінь готовності, в море додатково вийшли ракетний катер ВМС ЗС України «Прилуки» і базовий тральщик «Генічеськ», у небо піднявся вертоліт Мі-14 морської авіаційної бригади. Державна прикордонна служба України також додатково направила в море корабель морської охорони «Миколаїв». Російський корабель «вели» радіотехнічні пости берегової системи спостереження.

Уже невдовзі «Ладний» через рішучі і злагоджені дії українських військових моряків і морських прикордонників був змушений відмовитися від реалізації своїх недружніх планів і вирушив у зворотному від нашого берега напрямку. Фрегат «Гетьман Сагайдачний» випровадив непроханого «гостя».

Автор: Прес-центр командування Військово-Морських сил України.


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.006
Перейти на повну версію сайту