![]() |
|
![]() |
![]() |
Напрямки вдосконалення підготовки курсантів для Військово-Морських Сил Збройних Сил України обговорили учасники науково-практичної конференції, яка пройшла на факультеті ВМС Одеської національної морської академії.
У заході взяли участь представники командування ВМС ЗС України та керівного складу факультету ВМС, професорсько-викладацький склад вишу, командири військових частин, а також флагманські спеціалісти. Протягом заходу учасники конференції провели глибокий аналіз підготовки курсантів, визначили основні напрямки для підвищення практичної складової підготовки з використанням навчальної матеріально-технічної бази, були окреслені проблемні питання та шляхи їх вдосконалення.
Розпочалася науково-практична конференція із вступного слова командувача національного флоту віце-адмірала Сергія Гайдука.
– Ми сьогодні повинні говорити про якість підготовки курсантів, які закінчують наш військовий навчальний заклад, – зазначив командувач виду Збройних Сил. – Тому не даремно, тут присутні командири військових частин, яким є, що сказати про молодих лейтенантів, які прибувають служити на флот. Насамперед, це адаптованість до служби на кораблях та берегових частинах, знання керівних документів, інше.
Окрім цього, віце-адмірал Сергій Гайдук наголосив на тому, що сьогодні необхідно проводити більш якісну імплементацію передового вітчизняного та міжнародного досвіду у навчально-виховний процес флотського вишу. Зокрема, це стосується бойового досвіду офіцерів – учасників антитерористичної операції, а також залучення до практичних занять флагманських спеціалістів військово-морських баз, бригад та дивізіонів для того, щоб максимально скоротити відстань між навчальним процесом та практикою.
В ході конференції з курсантами факультету були проведені і практичні заняття. Так, курсанти показали як проводяться заняття з штурманської підготовки, зв’язку, боротьби за живучість, застосування та обслуговування корабельного артилерійського озброєння, інше. Крім того, пройшов круглий стіл на тему «Оптимізація підготовки курсантів за спеціальностями ВМС».
По завершенню заходу учасники конференції підбили підсумки проведеної роботи та висловили низку пропозицій щодо покращення навчального процесу з урахуванням перспектив розвитку вітчизняного флоту на наступні роки.
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.020Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |