![]() |
|
![]() |
![]() |
Одеса
Не оминіть увагою
Одесу обрано для пілотного проекту.
Міжнародна організація міграції за підтримки МЗС Канади й низки українських держінституцій та громадських організацій ініціювала інформаційну кампанію щодо боротьби з дитячим жебрацтвом.
Керівниця громадського руху «Віра, Надія, Любов» Тетяна Семикоп звернулася до громадян із проханням повідомляти про кожен випадок дитячого жебрацтва до поліції за телефоном 102 і до служби у справах дітей (048) 724-80-54. Якщо дитина має батьків, із питанням, чому вона перебуває на вулиці й жебрає, звернуться до них. Безпритульників направлять до центру соціально-психологічної реабілітації або притулку «Світанок».
Через три місяці результати кампанії буде проаналізовано, і, цілком можливо, набутий досвід пошириться на інші великі міста України.
Любашівський район
Назустріч пацієнтці
Доктор медичних наук Валентина Міщенко разом із колегою Валентиною Барчук проводять у районі виїзні гінекологічні прийоми.
Почали вони з Троїцького, де безоплатну консультацію одержали близько п'ятдесяти жінок.
Подільськ
Готуй школу влітку
Не встиг скінчитися старий навчальний рік, як у місті вже готуються до нового.
Робочі огляди освітніх установ очолює мер Анатолій Іванов. Серед питань – стан харчоблоків і умови зберігання продуктів, планові ремонти і придбання реманенту, літній відпочинок дітей.
Хазяїн для «Біг-Бена»
Головний міський електронний годинник опікуватиме комунальне підприємство «Міськсвітло».
Раніше годинник не мав конкретного хазяїна, а дбали про нього місцеві жителі, підприємці, працівники «Укртелекому»…
Уперше міський годинник з'явився на початку 80-х років минулого століття. Він ташувався на перехресті вулиць Старого Борисова та проспекту Котовського. Ініціював встановлення годинника з циферблатами на чотири боки директор місцевого вузла зв'язку Леонід Гнатюк.
Біля вокзалу годинник встановили, щоб пасажири завжди могли бачити поточний час. У той час він був електромеханічний, з дорогим механізмом і п’ятиміліметровим склом, мінімальна межа регулювання становила одну секунду. Управляв годинником персонал вузла зв'язку. За точність ходу, ремонт механізмів відповідав начальник цеху. Два рази на добу, коли заступала нова зміна, проводилося і встановлення часу. У такому стані годинник прослужив 30 років.
Нове життя «Біг-Бена» почалося шість років тому, коли було вирішено встановити годинник на світлодіодах. Цю ідею також реалізували фахівці вузла зв'язку, які згодом цілком безоплатно обслуговували механізм. За якийсь час годинник китайського виробництва довелося замінити на надійніший.
Арцизький район
Оптимізація в дії
В Арцизькій центральній районній лікарні встановлено комп'ютерний томограф.
Гроші на сучасне устаткування виділили з бюджету за програмою медичної реформи. Надалі планується, що на базі цієї ЦРЛ створять медичний центр із розширеними можливостями, яких немає в інших райлікарнях. Він обслуговуватиме жителів Арцизького, Тарутинського, Татарбунарського і Саратського районів.
Ізмаїльський район
Свято обдарованої молоді
У Кам’янці відбулося чергове традиційне свято «Сузір'я талантів».
На ньому відзначають школярів, які успішно проявили себе в навчанні, творчості, спорті. Для учнів та їхніх наставників, які поклали на свої плечі аж ніяк не прості обов'язки щодо піклування про обдарованих дітей, було підготовлено велику концертну програму. Їх вітали відомі в районі люди, а фонд Олександра Урбанського «Придунав’я» надав солідні призи.
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.009Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |