![]() |
|
![]() |
![]() |
8—9 липня у Варшаві пройде саміт Північноатлантичного альянсу. З цієї нагоди Громадська ліга «Україна—НАТО» поширила звернення, у якому, зокрема, йдеться:
«З часу, коли в лютому 2014 року розпочалася російсько-українська війна, український народ постійно перебуває на межі фізичних та психологічних випробувань. Особливо велике навантаження лягло на плечі жінок, дітей, пенсіонерів, які живуть на території, окупованій російсько-терористичними військами.
У звіті Управління ООН з координації гуманітарних питань зазначено, що кількість біженців з Донбасу та Криму перевищує 2 мільйони осіб. З них 1,2 мільйона переселилися в інші регіони країни, за кордон вирушили понад 800 тисяч. У війні, яку розв’язав Путін та кремлів-ський режим, загинуло понад 10000 цивільних і військових українців.
Після підписання так званого Мінського перемир’я-2 бойовики щоденно продовжують обстрілювати позиції українських солдатів та мирних мешканців.
Агресія проти України — визначальний фактор для майбутнього європейської та транс-атлантичної безпеки, адже РФ своїми діями щодо суверенних держав порушила всі ключові принципи Заключного Гельсінського акта 1975 року, на якому базується система європейської безпеки після Другої світової війни. Поразка України посилить нестабільність у всій Європі, збільшить подальші апетити Кремля і зменшить можливість позитивних змін у самій Росії.
Звертаємося до вас із проханням подальшої політичної, військової та громадської підтримки нашої країни і нашого народу у боротьбі за свою незалежність від російсько-терористичних окупантів та відновлення кордонів української держави. Для цього важливо діяти у чотирьох напрямках: продовжувати економічні санкції проти РФ; підтримувати Україну економічно; постачати Україні летальну та нелетальну зброю; продовжувати політичну підтримку України і надати реальну перспективу приєднання до НАТО.
Громадянське суспільство України, що сьогодні на перед-ньому краї як військовий чи як волонтер захищає незалежність своєї держави, очікує на під-тримку євроатлантичного громадянського суспільства. Кожна дія міжнародної спільноти на підтримку України має для нас значення і є підтвердженням того, що ми діємо спільно.
Давайте об’єднаємо наші зусилля, щоб захистити нашу Батьківщину сьогодні, і ви вбережете себе від необхідності захищати свою батьківщину завтра!»
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.004Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |