![]() |
|
![]() |
![]() |
Формування професійного сержантського корпусу є вагомою складовою загального реформування та професіоналізації армії, отже українські сержанти мають отримати перспективу кадрового росту, подібну до офіцерської, як це відбувається нині у країнах – членах НАТО, вважає начальник управління роботи з сержантським складом Генерального штабу Збройних сил України старший прапорщик Олександр Косинський. Контрактник набуває відповідних знань та навичок, тож дуже важливо не втратити його. Щоб людина хотіла служити далі, окрім гідного грошового забезпечення та соцпакету, вона має отримати шанс побудувати професійну кар’єру сержанта, старшини, зростати по посадах, отримувати військові звання за системою, подібною до тієї, яка є у офіцерів. Нині в ЗС України близько 55 тисяч посад сержантського і старшинського складу. Відповідно, комплектувати ці посади необхідно підготовленим персоналом, який буде здатним виконувати свої обов’язки, наголошує старший прапорщик Косинський.
– Це передбачає чіткий розподіл повноважень і відповідальності між офіцерами та сержантами, підвищення ролі й відповідальності сержантського та старшинського складу за стан справ у військових колективах. Як кажуть наші партнери в країнах НАТО, сержантський корпус – це становий хребет збройних сил. Офіцери будуть розробляти плани та стратегію, наше завдання – втілювати ці плани в життя та піклуватися про солдата, – відзначає голова управління.
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.007Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |