Відбулося відкриття оновленої дороги по вулиці Дукова в селі Молодіжному, що на межі Овідіопольського району та міста Чорноморська.
– Депутатам Одеської обласної ради від нашої партії довелося докласти чимало зусиль, доводячи необхідність цієї справи та перспективи даної частини району, – відзначив присутній на відкритті дороги народний депутат України Василь Гуляєв. – А зважаючи на те, що покриття дороги здійснювалося за всіма правилами і під контролем наших депутатів, вона прослужить довго.
Ця дорога також важлива для садових товариств, у яких живуть в основному пенсіонери. Адже шматочок землі, що дарує їм відпочинок і підмогу сімейному бюджету у вигляді овочів і фруктів, вельми дорогий їхньому серцю. Тепер їм буде простіше діставатися до своїх улюблених «фазенд» – відзначили голови садових товариств «Маяк» Олександр Дубовий та «Вишневий сад» Емілія Решетникова, дякуючи Василю Гуляєву і всім депутатам від партії «Відродження» за виконану роботу.
Задоволені результатом піврічної праці депутати обласної ради Ігор Недозимованний та Лілія Алексейчук, які разом зі своїми колегами-однопартійцями пройшли непростий шлях від депутатських запитів, спрямованих на прийняття облрадою рішення про виділення коштів на ремонт вулиці Дукова, до узгоджень робіт у різноманітних інстанціях.
Заступник голови Овідіопольської районної ради Людмила Мошняга впевнена, що спільно з однопартійцями в обласній раді можна вирішувати будь-які складні проблеми.
© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.004Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |