ІА «Контекст Причорномор'я»
Одеса  >  Моніторинги
Вітання Андрія Грищенка з Днем визволення України від німецько-фа­шистських загарбників!
29.10.2016 / Газета: Одесские известия / № 85(4908) / Тираж: 18937

Товариші генерали та офіцери, прапорщики, сержанти і солдати, працівники Збройних сил України! Шановні ветерани!

Визволення України від нелюдів і фашистської нечисті є яскравим прикладом любові до Батьківщини, до ідеалів, які притаманні і найдорожчі кожному українцю. Ратна звитяга, непохитність і мужність, героїзм і відвага того покоління переможців повік пам’ятатиме весь світ.

В цей історичний день ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто боровся на фронтах Другої світової війни, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав із руїн і відроджував рідний край.

Нині Збройні сили незалежної України продовжують славні бойові традиції фронтовиків. Воїни оперативного командування «Південь» сумлінно виконують свій обов’язок щодо захисту незалежності та територіальної цілісності нашої держави, успішно виконують бойові завдання та протистоять підступному агресору на сході нашої країни.

Збільшилася кількість і якість заходів із бойової підготовки, планово здійснюються професіоналізація і перехід до комплектування військ військовослужбовцями за контрактом. Зроблено реальні кроки на шляху створення сучасної армії європейського зразка. Армії, відкритої для суспільства, адекватної щодо сучасних загроз і вимог, із чіткими та зро­зумілими зав­даннями.

Шановні військовослужбовці, українці, ветерани визволення, я щиро вірю, що наша рідна Україна буде, як і тоді, врятована і визволена від загарбників і терористів. Ми – військовослужбовці Збройних сил України та український народ – разом прийдемо до Перемоги, звільнимо нашу рідну землю від агресора.

З нагоди свята бажаю ветеранам війни, військової служби та всім поколінням захисників України міцного здоров’я, щастя і злагоди, здійснення всіх планів та задумів в ім’я зміцнення обороноздатності держави.

З Днем визволення України!

СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ!

Командувач військ оперативного командування «Південь» – начальник Одеського гарнізону генерал-майор Андрій ГРИЩЕНКО

Автор: -


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.005
Перейти на повну версію сайту