Зустріч із волонтерами
Голова обласної ради Анатолій Урбанський провів зустріч із представниками волонтерських груп і патріотичних організацій.
Ішлося про перспективи створення спільного патріотично-волонтерського центру, який голова обласної ради запропонував розмістити за адресою: вул. Канатна, 35, у двоповерховій будівлі з мезоніном та прибудинковою територією, де колись ташувався облвійськкомат. Це пам’ятка архітектури «Маєток Пташникова», що належить територіальній громаді сіл, селищ, міст Одеської області. У будівлі є житлові та підсобні приміщення, експлуатаційна площа яких становить понад 700 квадратних метрів.
Представники всіх патріотично-волонтерських груп Одеської області спільно підготують перелік організацій, які будуть розміщені на Канатній, 35 і отримуватимуть пільгу з орендної плати за користування майном спільної власності територіальних громад області. На наступній зустрічі, яка відбудеться у другій половині лютого, Анатолій Урбанський докладніше обговорить із волонтерами всі нюанси, зокрема щодо ремонту даної будівлі.
♦Любашівський район
«Хліборобу» – 85!
Ще задовго до ювілею районної газети місцева влада профінансувала перекриття даху приміщення редакції та виділила дотацію на придбання паперу.
Від 1931 року в напруженому робочому ритмі та творчих пошуках змінився не один колектив. Нині у творчій бригаді, очолюваній редакторкою Анастасією Олійник, – п’ять працівників, які невтомно трудяться над тим, щоб любашівчани отримували цікаві, актуальні та корисні новини. Районне видання – у пошані серед читачів, адже тираж сягає майже п’ятьох тисяч примірників. Це більше, ніж у інших видань такого типу на півночі області, а можливо, і в цілій Одещині.
Колектив «Одеських вістей» щиро вітає любашівських колег із ювілеєм і бажає їм гострого пера, цікавих новин, великих тиражів та мирного неба.
♦Ананьїв
Згадати героїв
В місті може з’явитися монумент, присвячений ананьївській сотні, бійці якої брали участь у Першому зимовому поході армії УНР.
До міської влади звернувся представник благодійного фонду «Героїка», який не тільки надав нові історичні дані про події 1920 року, а запропонував за вже зібрані благодійниками кошти встановити в міському парку пам’ятник.
♦Балта
Архів символіки
Перша персональна виставка народних майстринь трьох поколінь відкрилася в Балтському історичному музеї.
Разом зі своїми роботами мама й дочка – Лідія Кошаринська й Аліна Кольцова – виставили вишивки і своєї бабусі та прабабусі Феодори Семенівни Ілінчук. Завдяки передаванню майстерності від покоління до покоління створено мовби архів традиційної української орнаментальної символіки.
♦Кодима
Ювілейні вогні
Виповнилося 80 років школі № 1.
Святкування ювілею прикрасив торт із бенгальськими вогнями, подарований відділом освіти. Сертифікати по 10 тисяч гривень кожен вручили іменинниці депутати обласної ради Микола Сорочан і Сергій Лупашко, а також Івашківський сільський голова Петро Погорілий, який відзначив подвійний ювілей, – сорок років тому він одержав атестат про закінчення цієї школи. Комплекти посуду для їдальні подарували навчальному закладові райдержадміністрація і райрада, шкільне приладдя – міська рада.
Вшановували педагогів із понад півстолітнім стажем Василя Гречанюка й Галину Трачук, а також школяра найстаршого випуску – ветерана Другої світової війни Василя Грушецького.
♦Савранський район
Резиденція Святого Миколая
Таку було відкрито в Осичках.
У приймальні дітлахи могли написати листа з побажаннями на Новий рік, змайструвати новорічні іграшки та сувеніри. Помічники Святого Миколая зустрічали маленьких гостей та розповідали про історію свята. Всіх щодня до 19 грудня Миколай приймав у дерев’яній хатинці посеред засніженого лісу.
© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.007Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |