ІА «Контекст Причорномор'я»
Одеса  >  Моніторинги
ПЕКЕЛЬНА ПАСТКА ДЛЯ ДІТЕЙ
19.01.2017 / Газета: Чорноморські новини / № 5(21796) / Тираж: 8525

У селі Федосіївка Окнянського району в ніч на 14 січня горів житловий будинок. У вогні опинилися 25-літня жінка з двома дітьми — чотирирічним сином і шестирічною донькою. Мати встигла винести дітей із пекла, однак усі троє отримали страшні опіки.

За словами свідків і самої жінки, 37-літній батько дітей того вечора прийшов додому п’яний, зчинив сварку і, щоб налякати дружину, розлив по хаті трилітровий бутель бензину. Чи підпалював він помешкання, де перебувала вся його родина, чи пари бензину спалахнули самі, а чи як там усе було насправді —з’ясовує слідство.

Жінка і двоє дітей нині перебувають у реанімації. У матері опіки 60% тіла (вона — у реанімаційному відділенні місцевої райлікарні), у сина Сашка — 73%, а в доньки Христини — 40% (діти нині перебувають в Одесі, в опі-ковому відділенні обласного консультативно-діагностичного центру — колишня лікарня водників). Усі в дуже тяжкому стані.

Найімовірніше, що через кілька днів дітей перевезуть до Києва, однак стан постраждалих від вогню допоки вимагає оперативного лікування на місці. Відтак сьогодні для порятунку родини потрібні недешеві ліки і розхідний матеріал, чого не спроможна придбати сільська рідня і чого в повному обсязі не можуть надати в медичному закладі.

Начальник відділу комунікацій головного управління Національної поліції Одещини Альона Войтенко підтвердила, що першими на людське горе відгукнулася поліція нашої області, яку очолює Дмитро Головін. Правоохоронці оперативно передали до медичного закладу антибіотики та перев’язувальний матеріал. Готові допомагати і надалі.

На сполох б’ють волонтери, які активно збирають кошти на лікування родини, а також просять небайдужих, хто не має протипоказань за станом власного здоров’я, здавати кров для постраждалих. На донорів (згодиться кров будь-якої групи, адже її буде перероблено на рятівні препарати) чекають в Одесі, на Суднобудівній, 1, де розташована колишня лікарня водників (корпус за терапією). Донорську кров добровольці можуть здати з 9-ї ранку з вівторка по четвер. При собі треба мати паспорт. Слід вказувати, що донорська кров — для родини Красевич.

А ще волонтери, які опікуються родиною, що постраждала від вогню, просять людей переказувати посильну суму на картку «Приватбанку» за № 5168757226698753 (отримувач — Ножевнікова Катерина Юріївна).

Коли цей номер уже був готовий до друку, Катерина Ножевнікова на своїй сторінці у Фей-сбуці повідомила, що Сашка і матір відправляють до Києва. Стан Христинки стабілізувався і вона залишається в Одесі. Коштів на лікування потрібно дуже багато. Підтримайте!

Автор: -


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.006
Перейти на повну версію сайту