Курсанти факультету підготовки спеціалістів Високомобільних десантних військ Військової академії (м. Одеса) продовжують готуватися до підсумкової атестації, яка відбудеться в березні поточного року.
Комплексний іспит включатиме в себе перевірку знань та практичних навичок із тактико-спеціальних та загальновійськових дисциплін, вогневої та фізичної підготовки. Профільними для факультету є такі дисципліни: управління діями та тактика підрозділів ВДВ, повітряно-десантна та вогнева підготовка, будова та експлуатація бронетанкової техніки.
Після завершення навчання у військовому виші нинішнім курсантам буде присвоєно кваліфікацію офіцера військового управління тактичного рівня. Найкращі випускники отримають спеціальне звання інструктора з повітряно-десантної підготовки.
Попереду у курсантів-старшокурсників стажування у військових частинах Високомобільних десантних військ на первинних офіцерських посадах.
Протягом навчання майбутні офіцери-десантники проходили військове стажування у Великій Британії, Норвегії, Польщі й Туреччині, брали активну участь у міжнародних навчаннях «Репід Трайдент» і «Сі Бриз», а також бригадних тактичних навчаннях ВДВ.
© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.005Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |