ІА «Контекст Причорномор'я»
Одеса  >  Моніторинги
Наш результат — врятовані життя
18.02.2017 / Газета: Чорноморські новини / № 16-17(21807-21808) / Тираж: 8525

Більше десяти років всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» співпрацює з Одеською обласною дитячою клінічною лікарнею, куди завозиться медичне обладнання та прилади, придбані цим фондом за доброчинні внески.

У рамках 11-ї всеукраїнської акції «Серце до серця» торік волонтери зібрали понад три мільйони гривень на придбання обладнання для відділень дитячої реанімації. Це на мільйон більше, ніж у 2015-у.

Одеська область під час цієї акції зібрала понад 105 тисяч гривень пожертв. Саме на ці гроші й було закуплено найнеобхідніше: п’ять насосів, які дозволяють із високою точністю вводити призначені дітям медикаменти, 15 спеціальних шприців до них, а також два монітори-пульсометри для вимірювання та досліджень серцебиття маленьких пацієнтів.

— Від того, наскільки технічно оснащена лікарня, дуже часто залежить і результат лікування. А наш результат — це порятунок життя дитини. Привезені волонтерами прилади — просто незамінні у роботі. Вони працюватимуть у відділенні інтенсивної терапії та анестезіології, — розповів лікар Володимир Босенко, зі словами вдячності приймаючи дарунок.

Регіональний представник фонду «Серце до серця» в Одеській області Юлія Кіселар, котра привезла благочинний вантаж, зазначила: таких насосів, які дозволяють отримувати дітям точну дозу ліків у потрібний час, в обласній дитячій лікарні сьогодні не більше 100, а потрібно хоча б 250! Отож, хто має можливість і бажання пристати до гарної справи — допомогти лікарні — нехай заявить про свій намір а чи зробить це без розголосу, таємно.

Кожен, хто долучився до акції, будь-який громадський активіст чи журналіст, може прийти в лікарню і самостійно перевірити, що все передане закладу використовується за призначенням й абсолютно безоплатно для пацієнтів, запевнили активісти фонду.

Волонтери також анонсували наступну, 12-у кампанію. Вона триватиме з 9 березня по 9 квітня. Цього разу збиратимуть кошти на обладнання для ранньої діагностики і лікування вад зору у дітей.

ВООЗ у глобальній програмі «Зір-2020» говорить про те, що до 2020 року потрібно удвічі зменшити кількість незрячих від сліпоти, якої можна уникнути, тобто вродженої катаракти, глаукоми. Доброчинна акція спрямована на те, щоб дооснастити дитяче відділення обласної лікарні.

У 2005 році в Україні було близько 12 тисяч сліпих дітей, нині — близько 7 тисяч. Це завдяки тому, що є сучасне обладнання і є можливість діагностувати вроджену патологію.

Акція проходитиме у всіх регіонах України, включно із Донецькою та Луганською областями. Кожен волонтер, який збиратиме кошти у рамках кампанії, повинен мати ідентифікаційну карточку із логотипом кампанії. На ній зазначені ім’я та прізвище і власний номер волонтера. Номер на скриньці для грошей має бути ідентичним номеру ідентифікаційної картки волонтера.

Волонтери, які долучаться до збирання коштів, за свою працю удостояться подяки, а кожен жертводавець отримає символічний значок-серце.

Автор: Яна СТАСІНА


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.004
Перейти на повну версію сайту