У Будинку прийомів Одеської обласної ради відбулася церемонія вшанування матерів, сини яких загинули під час проведення антитерористичної операції, в афганській та інших війнах і локальних конфліктах.
У заході взяли участь солдатські матері, військовослужбовці Одеського гарнізону, воїни – учасники бойових дій на території інших держав та в районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей, представники місцевих органів влади, громадських організацій та духовенства.
На початку зустрічі всі присутні вшанували пам’ять воїнів-героїв хвилиною мовчання. Відзначено їхні мужність і високий професіоналізм, виявлені при захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність Військовій присязі. Їхнім матерям вручено почесні нагороди.
У своєму зверненні до присутніх представник Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО в Одеській області полковник запасу Микола Сторожук наголосив, що всі мешканці Одещини низько вклоняються матерям героїв, які віддали життя, захищаючи незалежну Україну. М. Сторожук подякував матерям за те, що вони виховали своїх синів справжніми патріотами.
Світлана Ворова, мати Олександра Мотузакія, солдата, який загинув на сході України, прочитала вірш, присвячений пам’яті сина.
– Наші воїни перебувають під обстрілами, знають гіркоту втрати бойових побратимів і ризикують власним життям заради миру та спокою в нашій країні, – зазначила вона.
© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.004Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |