ІА «Контекст Причорномор'я»
Одеса  >  Моніторинги
Про правові аспекти
27.05.2017 / Газета: Одесские известия / № 37(4963) / Тираж: 18937

У Військовій академії відбулася науково-практична конференція «Правова допомога військовослужбовцям, учасникам бойових дій, добровольцям та членам їх родин». Обговорення стосувалося оптимізації правової допомоги учасникам АТО та поглиблення в цьому напрямі співпраці військових, державних структур, громадських об’єднань та правозахисних організацій.

Конференцію відкрив заступник начальника Військової академії з наукової роботи полковник Олег Кравчук. Він розповів про розширення прав учасників АТО, вдосконалення правової допомоги. Представник Ради адвокатів Одеської області, голова комітету координації правової допомоги військовослужбовцям, учасникам бойових дій, інвалідам війни та членам їхніх родин, кандидат юридичних наук Сергій Саінчин ознайомив з основними напрямами правової діяльності. Присутні отримали змістовні відповіді на запитання, які стосуються прав учасників АТО, зокрема, щодо грошових виплат та виділення земельних ділянок.

Представник Центру допомоги учасникам АТО при Одеській обласній державній адміністрації Світлана Поричанська поінформувала учасників заходу про візити до воїнів з Одещини в зону АТО та закликала всіх до об’єднання зусиль у забезпеченні прав захисників Батьківщини.

Автор: Сергій Даниленко


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.004
Перейти на повну версію сайту