15 серпня в Одеській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М.С. Грушевського відбулося перше засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання під керівництвом заступника голови ОДА з гуманітарних питань Сергія Колебошина.
До складу ради увійшли працівники освіти і культури, члени громадських організацій, а також фахівці у сфері соціокультурної діяльності. На зустріч запросили й представників громадськості, які не входять до складу ради. Присутні обговорили кілька десятків програм з національно-патріотичного виховання за п’ятьма основними напрямками: освіта, медіа, соціальний захист, культура і мистецтво та розвиток сфери військово-патріотичного виховання.
«Патріотизм — це головна національна ідея України. Але треба розуміти, що патріотичне виховання — це не тільки покладання квітів до пам’ят-ника Тарасові Шевченку або підготовка білбордів до Дня Незалежності України. Для мене важливими складовими патріотизму є й елемент безпеки, наявність у віддалених сільських районах сигналу українських телеканалів та радіо-станцій, а також можливість усіх без винятку українців користуватися послугами українських мобільних операторів. Усі ці елементи і є фундаментом, на якому будується самостійна та свідома Україна», — наголосив Сергій Колебошин, додавши, що патріотичне виховання на Одещині повинно розвиватися з урахуванням специфіки нашого краю.
Як інформує прес-служба ОДА, засідання координаційної ради планують проводити регулярно, щонайменше раз на місяць. Усі без винятку ідеї, запропоновані під час цієї зустрічі, надалі будуть розглянуті детальніше і «найефективніші з них — забезпечені всім необхідним для їх повної реалізації», — запевнив Сергій Колебошин.
Захід пройшов у форматі «світового кафе» — інноваційного процесу взаємодії членів наради, що спрямований на широкий обмін думками, ідеями й досвідом. Учасники сідають за кавові столики, розділені за певними напрямками, обговорюють проблематику, а через деякий час, перемішуючись, почергово переходять до інших столиків. На думку експертів, такі раунди обговорень створюють живу мережу обміну думками й розширюють та поглиблюють колективні знання.
© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.007Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |