Результати Одеської області зі складання випускниками навчальних закладів зовнішнього незалежного оцінювання у 2017-у були схвально сприйняті під час селекторної наради 15 серпня, присвяченої підготовці до нового навчального року, що пройшла під головуванням прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та за участю міністра освіти Лілії Гриневич.
Детальніше про підсумки складання ЗНО випускниками Одещини на своїй сторінці у Фейсбуці написав заступник голови ОДА з гуманітарних питань Сергій Колебошин. Зокрема, наша область вперше за кілька років покращила свої позиції у загальнонаціональному рейтингу складання ЗНО — піднялася на три сходинки, посівши 17-е місце, тоді як із 2014-го перебувала на 20-у.
На переконання Сергія Колебошина, поліпшення результатів складання ЗНО сталося, перед-усім, завдяки проекту з онлайн-підготовки «Будь розумним/Be smart», ініційованого очільником регіону Максимом Степановим у квітні цього року.
«Є й окремі «ну зовсім перемоги». Англійська мова. Серед випускників 2017 року за показником «180—200» наша область — номер один в Україні. Рік тому були 16-ми. Хімія — плюс 7 позицій. Географія — плюс 5. Майже по кожному предмету ми хоча б на одну сходинку, але піднялися», — наголосив Сергій Колебошин.
Ефективність проекту «Будь розумним/Be smart» уже визнало Міністерство освіти. «За ініціативою МОН ми розповсюджуватимемо досвід проекту на всю Україну у наступному навчальному році», — підкреслив заступник голови Одеської ОДА.
Нагадаємо, проект «Будь розумним/Be smart» реалізується у рамках стратегічного плану дій голови облдержадміністрації «Розумний регіон». В основі проекту — безкоштовна цілодобова онлайн-платформа для кожного, хто прагне усунути прогалини у навчанні, систематизувати знання та належним чином підготуватися до тестів ЗНО. В рамках проекту було створено дві платформи — EDUGET та «Osvita-Online». Це стало можливим завдяки залученню приватних інвестицій особисто Максима Степанова та групи педагогів Одещини.
Онлайн-курс охоплює і систематизує всю шкільну програму, відеолекції з різних предметів, проілюстровані схемами, картами, зображеннями. В рамках ініціативи передбачене щоденне навчання за індивідуальним графіком, а також тренування на всіх типах тестів, які зустрічаються у завданнях ЗНО.
З моменту започаткування проекту «Будь розумним/Be smart» (у квітні) до початку складання ЗНО, а це два місяці, ним систематично користувалися 7,5 тисячі із 12 тисяч випускників Одеської області, які цього року складали ЗНО.
© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.004Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |