Європейська якість
За підсумками 2017 року ДП «Куліндорівський комбінат хлібопродуктів», що знаходиться в Одесі та належить до системи Держрезерву, увійшов у ТОП-10 провідних українських виробників борошна. Такий результат оприлюднено за підсумками рейтингу, представленого сайтом «Latifundist.com» спільно з агентством «AR-group». Торік підприємство збільшило обсяги експортної продукції до рівня майже 40 тис. тонн, значно поліпшило інші фінансово-господарські показники. На борошномельному заводі проведено модернізацію автоматики карусельних установок у складі готової продукції та реконструкцію лінії зерноочищення. Висока якість продукції Куліндорівського КХП відома далеко за межами країни та відзначена нагородами «Вища проба» та «Європейська якість». Гендиректора Володимира Березняка нагороджено орденом «За заслуги» II ступеня.
Відновлено першу ділянку
Триває відновлення високовольтної лінії, що живить електроенергією Ізмаїл. Потепління, що перетворило дорогу до цієї лінії на непролазне болото, робіт не зупинило: техніка дістається туди за допомогою бульдозера.
Відновлено першу ділянку лінії, що впала 18 січня. Як розповіли ремонтники, наступний етап – навішування проводів.
Енергопостачання поки що йде по резервній лінії за тимчасовою схемою.
Потрібен аналіз роботи соцслужб
В області триває робота моніторингової групи, яка аналізує роботу притулків та закладів інституційного догляду за дітьми. Наразі таку перевірку вже пройшли заклади у трьох районах.
– Є проблема з перевищенням термінів перебування неповнолітніх у притулках. Таких дітей зараз 89 із 325. Найчастіше це відбувається через затримки справ у судах або через недопрацювання обласної та районних соціальних служб, – повідомив заступник голови облдержадміністрації Сергій Колебошин.
За законодавством, у притулках діти мають перебувати не більше трьох місяців, а у центрах соціально-психологічної реабілітації – до дев’яти місяців.
– Треба зробити аналіз роботи соціальних служб на місцях. Результат буде врахований у стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей в області, – підсумував Сергій Колебошин.
Бізнес відчув стабільність
Одеська область утримує лідерські позиції за показниками розвитку промисловості. У 2017 році відповідний індекс становив 111,8%, що забезпечило друге місце в Україні.
– За рахунок того, що бізнес відчув стабільність і почав активно інвестувати в розвиток, ми домоглися таких результатів. Зафіксовано зростання обсягів виробництва харчових продуктів та напоїв. Позитивні тенденції і в машинобудуванні, металургійному та текстильному виробництві. Отже, незважаючи на нестабільну роботу припортового заводу – флагмана хімічної галузі, промисловий комплекс у регіоні розвивається, – вважає директор департаменту економічної політики та стратегічного планування облдержадміністрації Дмитро Радулов.
Єдиний в Україні
Наприкінці минулого року на базі Балтської центральної районної лікарні відкрився перший в Україні сучасний реперфузійний центр із надання невідкладної допомоги хворим на серцево-судинні захворювання. На обладнання центру з обласного бюджету було виділено понад 11 млн гривень. Наразі у відділені працює сучасний мобільний ангіограф німецької фірми «Ziehm Vision», закуплено пересувний операційний стіл та обладнання для телемедицини.
– У нас отримують медичні послуги жителі Балтського, Подільського, Любашівського, Савранського, Окнянського, Ананьївського та Кодимського районів. За перший місяць роботи продіагностовано 32 пацієнтів та зроблено 10 операцій із коронарного стентування, – розповідає завідувач відділення Олександр Скрипка.
© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.005Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |