Якою дістанеться нащадкам наша планета? Над цим питанням розмірковували учасники обласної зимової школи «Планета дружня до дітей». Організаторами акції вже вчетверте стали Одеський екологічний держуніверситет у партнерстві з міжнародною асоціацією «Євростратегія» за ініціативи дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ.
— Донести кожному з учасників просту думку про те, що дії хоча б однієї людини, здатні принести в екологію позитивні зміни — така основна мета роботи екошколи,- зазначив її організатор Владислав Михайленко. — Наразі ми можемо говорити, що екологія стає своєрідною модою серед молоді. І навіть один випускник екошколи здатен вести за собою увесь клас, а клас може вести за собою всю школу і так далі по зростаючій аж до рівня країни.
Владислав Михайленко підкреслив, що випускники екошколи активно впроваджують свої знання в життя і стають свідомими захисниками навколишнього середовища:
У нас чимало успішних випускників, вони брали участь і в конкурсах робіт МАН, а створивши шкільні екопарламенти, просувають власні ініціативи та проекти у своїх навчальних закладах. Найбільший прорив — це перехід навчального закладу на роздільне сортування відходів. Одеська 92-а школа здійснила цей задум першою. Наразі її колектив не залишає у процесі навчання ніякого сміття, спрямовуючи його на переробку. Реалізувати ідею допомогли учні інших шкіл, колеги по навчанню у екошколі.
Ректор Одеського державного екологічного університету Сергій Степаненко висловив впевненість у тому, що учасники екошколи, заряджені позитивним екологічним потенціалом понесуть свої устремління в серця ровесників, одеситів і жителів нашої області, зроблять усе необхідне, щоб наша планета залишалась дружньою для майбутніх поколінь.
© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.007Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |