ИА «Контекст Причерноморье»
Одесса  >  Мониторинги
Всеукраїнська естафета Пам’яті: від Роздільної до Біляївки
13.04.2019 / Газета: Одесские известия / № 26(5149) / Тираж: 18937

Традиційно Всеук­раїнську ес­та­фету пам’я­ті «Слава визволителям України!» Біляївка приймає від Роздільної напередодні Днів визволення району від фашистських загарбників.

Почесні гості з Роздільнянського району на мітинг в Біляївці доставили святі атрибути естафети – штандарт військових формувань визволителів краю, пам’ятний альбом та стріляну гільзу з землею з місць найкривавіших боїв у квітні 1944 року.

На мітингу з палкими словами вдячності на адресу ветеранів звернувся голова Біляївської райдержадміністрації Василь Самокиш:

– Цей подвиг всіх, причетних до Перемоги, – гідний приклад і взірець патріотизму, самопожертви заради миру, віри у непорушну єдність нашого народу.

Ветеранам-переможцям, почесним жителям Біляївки Михайлу Шуляку, який визволяв наше місто 75 років тому, Миколі Циганку, фронтовикам Євгенії Колотиловій, Севастьяну Коваленку вручено подяки. Всі разом вшанували героїчний подвиг визволителів хвилиною мовчання і покладанням квітів до меморіалу Слави в центрі міста. Живі квіти вдячної пам’яті учасники традиційного велопробігу повезли від меморіалу до пам’ятника захисникам водопровідної станції «Дністер».

Символи Всеукраїнської естафети пам’яті передали у районний музей. Звідси вони 12 квітня відправилися далі, до Овідіополя.

Автор: -

© 2005—2019 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2019 S&A design team / 0.022
Перейти на полную версию сайта