Як повiдомила начальник Одеського управлiння Офiсу ВПП ДФС Вiкторiя Талпа, з початку року компанiям пiвдня, обiг яких вiд усiх видiв дiяльностi перевищує один мiльярд гривень за останнi чотири послiдовнi звiтнi перiоди, забезпечено бюджетне вiдшкодування податку на додану вартiсть у сумi 3,8 млрд гривень.
У порiвняннi з минулорiчними показниками, станом на 01.06.2019, представниками великого бiзнесу отримано на 3,2 млрд грн, або на 84 % бiльше нiж за аналогiчний перiод у 2018 роцi. Лише у травнi цьогорiч державою вiдшкодовано 700,6 млн гривень.
Наразi, за 5 мiсяцiв 2019 року Одеським управлiнням Офiсу ВПП ДФС забезпечено вiдшкодування податку на додану вартiсть дванадцятьом пiдприємствам. Для порiвняння, у 2018 роцi лише вiсьмом великим платникам вiдшкодували 616 млн грн ПДВ.
Неправомiрно задекларованими цього року до бюджетного вiдшкодування за актами документальних перевiрок виявились 80,6 млн грн за та майже 4,5 млн грн — за результатами камеральних.
«Своєчасне вiдшкодування податку на додану вартiсть субєктам господарювання забезпечуε покращення iнвестицiйного клiмату регiону зокрема та краïни в цiлому, демонструє бiзнесовi, що Украïна — це держава, у якiй комфортно займатися пiдприεмницькою дiяльнiстю. Саме тому платники Офiсу гарантовано отримують вiдшкодування у вiдповiднi до чинного законодавства термiни, у межах двух мiсяцiв», — зазначила очiльник управлiння Вiкторiя Талпа.
Крiм того, в Офiсi великих платникiв податкiв пiвдня нагадали, що адмiнiстрування ПДВ здiйснюється електронною системою (СЕА ПДВ), яка забезпечуε автоматичний облiк платникiв, а також усiх операцiй, що проводяться з податком на додану вартiсть.
© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.005Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |