ИА «Контекст Причерноморье»
Одесса  >  Мониторинги
КОГО МИ ОБРАЛИ
12.11.2020 / Газета: Чорноморські новини / № 87(22205) / Тираж: 8525

До офіційно названих переможцями змагань за посаду міського голови в громадах Одещини (список, оприлюднений ЦВК на 6 листопада «ЧН» опублікували у номері за суботу) додалися:

Арцизька міська громада — Парпуланський Сергій Афанасійович (самовисування), народився 20.08.1987 р., освіта вища, безпартійний, Одеська областна рада, радник голови обласної ради, місце проживання: с. Виноградівка, Арцизький район.

Теплодарська міська громада — Чуйко Олександр Миколайович (самовисування), народився 28.08.1961 р., освіта вища, безпартійний, Теплодарська ЦМЛ, головний лікар.

Подільська міська громада — Іванов Анатолій Павлович (самовисування), народився 06.02.1948 р., освіта вища, безпартійний, виконавчий комітет Подільської міської ради, Подільський міський голова.

Роздільнянська міська громада — Шовкалюк Валерій Олександрович (політична партія «Довіряй ділам»), народився 04.02.1962 р., освіта вища, безпартійний, Роздільнянська міська рада, міський голова, місце проживання: с. Нові Чобручі, Роздільнянський район.

На момент здачі цього номера в друк на сайті ЦВК не було відомостей про обраного голову Болградської міської громади, хоча, як випливає з численних повідомлень у ЗМІ, впевнену перемогу — понад 57% голосів — там отримав самовисуванець Валерій Григораш, який був мером Болграда.

В Одеській міській громаді призначене повторне голосування. Цієї неділі, 15 листопада, відбудеться другий тур з виборів голови громади, у якому змагатимуться чинний мер Геннадій Труханов, висуванець партії «Довіряй ділам», та Микола Скорик, висуванець «Опозиційної платформи — За життя».

Нагадаємо, у першому турі за Геннадія Труханова проголосували 77518 виборців (37,54%), за Миколу Скорика — 39351 (19,06%).

Із 25 голів селищних громад Одещини на ЦВК оприлюдненні дані про обрання 23, а саме:

БЕРЕЗІВСЬКИЙ РАЙОН:

Ширяївська селищна громада — Полюганіч Віктор Вікторович, самовисування, народився 24.09.1989 р., освіта вища, безпартійний, Ширяївська селищна рада, голова, місце проживання: смт Ширяєве.

Раухівська селищна громада — Якименко Юрій Леонтійович, партія «Опозиційна платформа — За життя», народився 29.07.1963 р., освіта вища, член «ОПЗЖ», Новоселівська сільська рада, голова, місце проживання: с. Новоселівка, Березівський р-н.

Іванівська селищна громада — Лобач Віктор Іванович, ВО «Батьківщина», народився 18.05.1963 р., освіта вища, безпартійний, Іванівська селищна рада, голова, місце проживання: смт Іванівка, Березівський район.

Миколаївська селищна громада — Купченко Віктор Леонідович, самовисування, народився 09.05.1974 р., освіта вища, безпартійний, Миколаїв-ська районна рада, голова, місце проживання: смт Миколаївка, Березівський р-н.

БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ РАЙОН:

Сергіївська селищна громада — Чередниченко Анатолій Григорович, самовисування, народився 17.09.1956 р., освіта вища, член «ОПЗЖ», ТОВ «Орізонт Тур», директор.

БОЛГРАДСЬКИЙ РАЙОН:

Бородінська селищна громада — Кюссе Іван Георгійович, самовисування, народився 06.08.1962 р., освіта вища, безпартійний, приватне підприємство «Роман», директор, місце проживання: смт Тарутине, Болградський район.

Тарутинська селищна громада — Чернєв Сава Степанович, самовисування, народився 02.04.1968 р., освіта вища, безпартійний, селянське (фермерське) господарство «Кристал», голова.

ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ РАЙОН:

Суворовська селищна громада — Босікевич Олег Євгенович, партія «За Майбутнє», народився 11.03. 1985 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ «Рів.А.Холдінг», начальник дільниці, місце проживання: смт Суворове, Ізмаїльський район.

ОДЕСЬКИЙ РАЙОН:

Авангардівська селищна громада — Хрустовський Сергій Григорович, самовисування, народився 16.07.1977 р., освіта вища, безпар-тійний, Авангардівська селищна рада, голова, місце проживання: смт Авангард Овідіопольського району.

Доброславська селищна громада — Прокопечко Людмила Ярославівна, самовисування, народилася 13.02.1958 р., освіта вища, безпартій-на, Доброславська селищна рада, голова, місце проживання: м. Южне.

Овідіопольська селищна громада — Савельєва Лідія Іванівна, самовисування, народилася 16.02.1968 р., освіта вища, безпартійна, Овідіопольська селищна рада, голова, місце проживання: смт Овідіополь.

Таїровська селищна громада — Хасаєв Тимур Хасанович, партія «Слуга народу», народився 23.08.1983 р., освіта вища, безпартій-ний, ТОВ «МАХ», директор, місце проживання: с. Лиманка, Одеський район.

Чорноморська селищна громада — Удалов Сергій Анатолійович, самовисування, народився 05.01.1965 р., освіта вища, член партії «Довіряй ділам», Чорноморська селищна рада, голова, місце проживання: м. Одеса.

ПОДІЛЬСЬКИЙ РАЙОН:

Зеленогірська селищна громада — Калкатін Володимир Іванович, ВО «Батьківщина», народився 20.03.1973 р., освіта вища, член ВО «Батьківщина», приватний підприємець, місце проживання: с. Гвоздавка Перша, Подільський район.

Любашівська селищна громада — Павлов Геннадій Анатолійович, партія «За майбутнє», народився 14.12.1967 р., освіта вища, безпартій-ний, Любашівська селищна рада, голова, місце проживання: смт Любашівка, Подільський район.

Окнянська селищна громада — Бєлоус Олег Сергійович, ВО «Батьків-щина», народився 03.10.1969 р., освіта вища, член ВО «Батьківщина», Окнянська селищна рада, голова, місце проживання: смт Окни.

Савранська селищна громада — Дужій Сергій Григорович, самовисування, народився 06.01.1966 р., освіта вища, безпартійний, Савранська селищна рада, голова, місце проживання: с. Вільшанка,

САВРАНСЬКИЙ РАЙОН.

Слобідська селищна громада — Доцуленко Віктор Миколайович, самовисування, народився 22.08.1959 р., освіта вища, безпартійний, Тимківська сільська рада, голова, місце проживання: с. Тимкове, Подільський район.

РОЗДІЛЬНЯНСЬКИЙ РАЙОН:

Великомихайлівська селищна громада — Чебан Людмила Анатоліївна, самовисування, народилася 23.07.1972 р., освіта вища, безпартійна, Новоолександрівська сільська рада, голова.

Затишанська селищна громада — Топольницький Геннадій Миколайович, партія «ОПЗЖ», народився 17.11.1961 р., освіта вища, безпартійний, Затишанська селищна рада, голова, місце проживання: смт Затишшя, Захарівський район.

Захарівська селищна громада — Осійчук Олексій Кузьмич, партія «Наш край», народився 20.06.1960 р., освіта вища, член партії «Наш край», пенсіонер, місце проживання: смт Захарівка, Роздільнянський район.

Лиманська селищна громада — Бакланов Віктор Васильович, партія «ОПЗЖ», народився 22.11.1972 р., освіта вища, член «ОПЗЖ», КП «Розді-льнатеплокомуненерго», директор, місце проживання: м. Роздільна.

Цебриківська селищна громада — Барнасевич Володимир Франкович, самовисування, народився 01.02.1965 р., освіта професійно-технічна, безпартій-ний, Цебриківська селищна рада, голова, місце проживання: смт Цебрикове, Великомихайлівський район.

Із 47 голів сільських громад, яких мали обрати в нашій області, ЦВК подає відомості про 41 переможця.

БЕРЕЗІВСЬКИЙ РАЙОН:

Петровірівська сільська громада — Демчуков Артем Сергійович, самовисування, народився 29.11.1985 р., освіта вища, безпартійний, Ширяївська селищна рада, заступник голови, місце проживання: с. Петровірівка, Ширяївський район.

Андрієво-Іванівська сільська громада — Гвоздік Олександр Миколайович, самовисування, народився 27.10.1960 р., освіта вища, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: с. Скосарівка, Березівський район.

Великобуялицька сільська громада — Радославов Ілля Іванович, самовисування, народився 24.02.1964 р., освіта вища, безпартійний, Великобуялицька сільська рада, голова, місце проживання: смт Петрівка, Березівський район.

Знам’янська сільська громада — Тринча Валентина Станіславівна, самовисування, народилася 19.06.1966 р., освіта вища, безпартійна, Іванівська районна рада, заступник голови, місце проживання: с. Зна-м’янка, Березівський район.

Коноплянська сільська громада — Волошин Олександр Антонович, самовисування, народився 20.02.1973 р., освіта вища, безпартійний, Коноплянська сільська рада, голова, місце проживання: с. Конопляне, Березівський район.

Курісовська сільська громада — Григоржевський Валентин Миколайович, самовисування, народився 26.06.1976 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ТОВ «Українська портова компанія», охоронник, місце проживання: с. Курісове, Березівський район.

Новокальчевська сільська громада — Тимчук Валентина Федорівна, самовисування, народилася 04.07.1963 р., освіта вища, член ВО «Батьківщина», Новокальчевська сільська ОТГ, голова, місце проживання: с. Новокальчеве, Березівський район.

Розквітівська сільська громада — Павлишинець Олександр Васильович, партія «Слуга народу», народився 08.03.1964 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ «Розквітне-Агро», головний інженер, місце проживання: с.Розквіт, Березівський район.

Старомаяківська сільська громада — Бурдюжа Микола Петрович, самовисування, народився 25.02.1963 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ «Ширяєвеагрошляхбуд», ди-ректор, місце проживання: смт Ширяєве.

Стрюківська сільська громада — Афанасьєв Олександр Олександрович, ВО «Батьківщина», народився 29.09.1986 р., освіта вища, безпартійний, фермерське господарство «Світанок-2008», голова.

Чогодарівська сільська громада — Заяц Микола Миколайович, партія «Слуга народу», народився 22.09.1971 р., освіта загальна середня, безпартійний, Чогодарівська сільська рада, голова, місце проживання: с. Чогодарівка.

БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ РАЙОН:

Дивізійська сільська громада — Скалозуб Валентин Анатолійович, партія «Довіряй ділам», народився 06.09.1975 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, СФГ «Надiя», водiй, місце проживання: с. Ройлянка, Татарбунарський район.

Кароліно-Бугазька сільська громада — Апанасенко Андрій Володимирович, самовисування, народився 10.02.1962 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Кароліно-Бугазька сільська рада, голова.

Лиманська сільська громада — Резніченко Василь Іванович, партія «Наш край», народився 16.03.1980 р., освіта вища, член партії «Наш край», Лиманська сільська рада, голова, місце проживання: c. Лиман.

Маразліївська сільська громада — Топор Віктор Олександрович, партія «ОПЗЖ», народився 20.06.1956 р., освіта вища, безпартійний, СФГ «Марс», голова, місце проживання: с..Маразліївка, Білгород-Дністровський район.

Петропавлівська сільська громада — Чернова Оксана Миколаївна, партія «Слуга народу», народилася 12.05.1978 р., освіта вища, безпартійна, Петропавлівська сільська рада, голова.

Плахтіївська сільська громада — Лихо Іван Григорович, самовисування, народився 13.09.1964 р., освіта вища, безпартійний, Плахтіївська сільська рада, голова.

Старокозацька сільська громада — Бойко Вадим Валерійович, партія «Слуга народу», народився 26.07.1975 р., освіта вища, безпартійний, Старокозацька сільська рада, голова, місце проживання: с. Старокозаче, Білгород-Дністровський район.

Тузлівська сільська громада — Покровщук Людмила Володимирівна, партія «Довіряй ділам», народилася 08.11.1956 р., освіта вища, безпартійна, Тузлівський НВК, вчитель, місце проживання: с.Тузли, Татарбунарський район.

Успенівська сільська громада — Гусєв Віктор Лаврентійович, самовисування, народився 19.05.1956 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, Успенівська сільська рада, голова.

Болградський район:

Василівська сільська громада — Бойчев Петро Дмитрович, партія «За майбутнє», народився 03.07.1959 р., освіта вища, безпартійний, Василівська сільська рада, голова, місце проживання: с.Василівка, Болградський район.

Городненська сільська громада — Богоєв Микола Дмитрович, самовисування, народився 28.06.1974 р., освіта вища, безпартійний, Городненська сільська рада, голова, місце проживання: с. Городнє, Болградський район.

Павлівська сільська громада — Романов Олександр Валер’янович, самовисування, народився 27.08.1970 р., освіта вища, безпартійний, ФГ «Івушка», голова, місце проживання: с. Павлівка, Арцизький район.

Теплицька сільська громада — Леонтьєв Іван Іванович, партія «ОПЗЖ», народився 03.03.1976 р., освіта вища, член «ОПЗЖ», Мирнопільська сільська рада, голова, місце проживання: с. Мирнопілля, Болградський район.

Ізмаїльський район:

Саф’янівська сільська громада — Тодорова Наталія Іванівна, самовисування, народилася 25.02.1980 р., освіта вища, безпартійна, Ізмаїльска районна державна адміністрація, голова, місце проживання:

м. Ізмаїл.

ОДЕСЬКИЙ РАЙОН:

Великодальницька сільська громада — Ткаченко Денис Григорович, самовисування, народився 27.12.1982 р., освіта вища, безпартійний, Біляївська районна рада, радник голови райради, місце проживання: с. Великий Дальник, Біляївський район.

Вигодянська сільська громада — Рибачок Алла Юріївна, самовисування, народилася 20.10.1969 р., освіта вища, безпартійна, Вигодянська сільська рада, т.в.о. голови, місце проживання: с. Вигода, Одеський район.

Визирська сільська громада — Стоілакі Валерій Володимирович, самовисування, народився 05.05.1951 р., освіта вища, безпартійний, Визирська сільська територіальна громада, голова, місце проживання: с. Першотравневе, Одеський район.

Дальницька сільська громада — Крутюк Сергій Іванович, самовисування, народився 03.09.1962 р., освіта вища, безпартійний, Дальницька сільська рада, голова, місце проживання: с. Дальник, Овідіопольський район.

Красносільська сільська громада — Архірій Марина Миколаївна, самовисування, народилася 23.12.1980 р., освіта вища, безпартійна, Красносільська сільська рада, перший заступник голови, місце проживання: с. Красносілка, Одеський район.

Маяківська сільська громада — Дяченко Віктор Юрійович, самовисування, народився 28.07.1978 р., освіта вища, безпартійний, Маяківська сільська рада, голова.

Нерубайська сільська громада — Мишаглі Олег Григорович, партія «Слуга народу», народився 11.01.1976 р., освіта вища, безпартійний, Біляївська районна рада, голова, місце проживання: с. Нерубайське, Біляївський район.

Усатівська сільська громада — Маковейчук Юрій Іванович, партія «Слуга народу», народився 13.04.1961 р., освіта вища, безпартійний, Усатівська сільська рада, голова, місце проживання: с. Усатове, Одеський район.

Фонтанська сільська громада — Крупиця Наталія Григорівна, самовисування, народилася 27.04.1954 р., освіта вища, безпартійна, Крижанівська сільська рада, голова, місце проживання: с. Крижанівка, Лиманський район.

Яськівська сільська громада — Курко Володимир Федорович, самовисування, народився 29.06.1956 р., освіта вища, безпартійний, Яськівська сільська рада, голова, місце проживання: с. Троїцьке, Біляївський район.

ПОДІЛЬСЬКИЙ РАЙОН:

Долинська сільська громада — Церна Дмитро Дмитрович, самовисування, народився 14.05.1975 р., освіта загальна середня, безпартійний, фермерське господарство «Церна», голова, місце проживання: с. Долинське, Поді-льський район.

Піщанська сільська громада — Пантілєєв Олексій Анатолійович, партія «Слуга народу», народився 21.03.1972 р., освіта вища, безпартійний, Балтська районна рада, голова, місце проживання: с. Гербине, Балт-ський район.

Куяльницька сільська громада — Паламарчук Сергій Миколайович, партія «Європейська солідарність», народився 05.03.1964 р., освіта вища, член партії «Європейська солідарність», Куяльницька сільська рада, голова, місце проживання: м. Подільськ.

РОЗДІЛЬНЯНСЬКИЙ РАЙОН:

Великоплосківська сільська громада — Батурін Іван Максимович, самовисування, народився 28.10.1958 р., освіта вища, безпартійний, Великоплосківська сільська рада, голова, місце проживання: с. Слов’яносербка, Великомихайлівський район.

Новоборисівська сільсь-ка громада — Татарли Інна Олександрівна, самовисування, народилася 06.10.1986 р., освіта вища, безпартійна, Новоборисівська сільська рада, голова.

Степанівська сільська громада — Бараненко Наталія Вікторівна, самовисування, народилася 29.05.1966 р., освіта вища, безпартійна, Степанівська сільська рада, заступник голови, місце проживання: с. Степанівка, Роздільнянський район.

Автор: -

© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 0.011
Перейти на полную версию сайта