ИА «Контекст Причерноморье»
Одесса  >  Мониторинги
(НЕ) ЗАМІСТЬ ЗБРОЇ
12.11.2020 / Газета: Чорноморські новини / № 87(22205) / Тираж: 8525

Ця виставка — мистецька реакція на настрої під час і після Майдану. Назва говорить про значущість не лише збройної відсічі, а й інформаційної — донесення правди творчістю. За влучної візуалізації змістів один образ замінює абзаци пояснень. Вдалий плакат — аналог важкого озброєння.

Виставка «(НЕ) ЗАМІСТЬ ЗБРОЇ» — частина мистецьких боєприпасів з арсеналу Миколи Гончарова, який він поповнює й надалі. Автор уникає називати свої роботи плакатами, часті-ше каже, що це «короткі візуальні постріли». Торік експозиція гостювала у Львові, в колегіумі Українського католицького університету, а тепер її зможуть побачити й одесити.

Виставка, організатором якої є Національний музей Революції Гідності, відкриється 17 листопада о 13.00 в Одеському історико-краєзнавчому музеї (вул. Ланжеронівська, 24а) і триватиме до 20 грудня.

Години роботи: 10.00—17.00. Вихідні: четвер, п’ятниця.

Вартість квитка: 25 гривень. Пільги на квитки мають музейні працівники, учасники бойових дій, інваліди першої та другої груп, багатодітні сім’ї.

Микола Гончаров — представник київської династії художників. Із його прабабусі Михайло Врубель малював образ Матері Божої. Випускник Національної академії образотворчого мистецтва й архітектури. Пишається, що є учнем каліграфа Василя Чебаника. Дворазовий переможець міжнародного конкурсу «Стоп цензурі!». Як фрілансер працює ілюстратором і дизайнером. Оформлює книжки. Штатний художник у Національному музеї Революції Гідності. У 2011 році Микола Гончаров «вирішив покращувати довколишній світ» — і майже щодня малює реакції на те, що в ньому стається.

Автор: -

© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 0.013
Перейти на полную версию сайта