Одеса  >  Моніторинги
ЧЕМПІОН ЄВРОПИ З АНДРІЇВКИ
26.11.2020 / Газета: Чорноморські новини / № 91(22209) / Тираж: 8525

У місті Будва (Чорногорія) завершився чемпіонат Європи з боксу серед молоді. Українська збірна, повідомив Національний олімпійський комітет, здобула три золоті, п’ять срібних та сім бронзових медалей, посівши другу загальнокомандну сходинку турніру.

Один із тих, хто завоював «золото» нинішньої європейської першості, — наш земляк із Андріївки Білгород-Дністровського району Юрій Захареєв, який другий рік поспіль піднімається на найвищу сходинку п’єдесталу як чемпіон Європи серед молоді (вагова категорія «до 69 кг».) У вирішальному поєдинку Юрій здолав російського боксера Чеєрава Ашалаєва. Троє судів із п’яти віддали перевагу майстерності українця.

Ще двоє наших чемпіонів, харків’яни Ілля Тогобицький (вагова категорія «до 75 кг») та Микита Горбатенко («до 91 кг»), у фінальному поєдинку також здолали росіян, відповідно, Михайла Усова та Владислава Комарова.