Пам’ятайте, що ви там не одні. Суворо забороняється палити, вживати спиртні напої, вмикати гучний звук на телефоні (для перегляду новин чи прослуховування музики тощо), галасувати, запалювати без дозволу гасові лампи, свічки, приносити легкозаймисті речовини або такі, що мають різкий та сильний запах, а також громіздкі речі.
Беручи із собою в укриття тварин, неодмінно подбайте про те, щоб вони були в клітках, якщо йдеться про гризунів чи котів, або на ланцюгах і в намордниках, якщо — про собак.
Із повагою ставтеся до прохань міцно тримати тварину, не підпускати її до дітей — є люди, які мають негативний досвід спілкування, наприклад, із собаками, є такі, у кого алергія на шерсть тварин тощо.
Слідкуйте за тим, щоб пустощі ваших дітей не заважали іншим — малі також мають не забувати про те, що вони в укритті не одні.
Зараз психологічно важка ситуація в країні, всі налякані, тривожні, занепокоєні і всі по-різному реагують на стрес: хтось проявляє агресію, а хтось, навпаки, замикається у своїх переживаннях. Тому слід контролювати себе під час взаємодії з іншими.
А ось якщо ви відчуваєте, що паніка чи роздратування от-от накриє, почніть виконувати прості дихальні вправи (глибокий вдих носом, видих ротом), потріть долоні одна об одну, доки не стане гаряче, рахуйте у зворотному порядку від 10 до 1. Це допомагає
Пам’ятайте, що ваше життя багато в чому залежить від вправних і правильних дій у разі виникнення надзвичайної ситуації. Стежте за оповіщеннями та дотримуйтеся елементарних правил безпеки.
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2024 S&A design team / 0.004Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |