ІА «Контекст Причорномор'я»
Одеса  >  Новини  >  Збройні сили
Протягом доби на Півдні України знищено 32 російські повітряні цілі, з яких 30 «шахедів» — на Одещині
10:58 / 05.03.2025
Збройні Сили

ОДЕСА, 05 БЕРЕЗНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Збройні Сили України оприлюднили оперативну інформацію щодо протидії російській активності в повітрі у південних регіонах нашої країни.

Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці Повітряного командування «Південь».

У повідомленні командування сказано:

У ніч на 5 березня 2025 року (із 20:00 4 березня) протиповітряною обороною півдня Украіни збито 32 ворожі ударні БпЛА типу «Shahed» та безпілотники інших типів, 30 з яких на Одещині.

Увечері минулої доби, 4 березня, російські окупаційні війська атакували Одещину балістичною ракетою, ймовірно «Іскандер-М».

По Херсонщині російські окупанти завдали авіаудару із застосуванням КАБів.

Внаслідок ворожої атаки постраждала Одещина.


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.065
Перейти на повну версію сайту