![]() |
|
![]() |
![]() |
ОДЕСА, 13 ЛИПНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області оприлюднили інформацію про реагування на надзвичайні події минулої доби.
Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Одеській області.
У повідомленні рятувальників сказано:
ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА МИНУЛУ ДОБУ↘️
⚫️Подій — 74.
⚫️Пожеж — 67: по місту Одеса — 9, по області — 58.
З них 49 виїздів на загорання сухої рослинності на загальній площі 21 Га.
⚫️Резонансна пожежа:
➖Вчора в день в селі Світле Одеського району, виникло загорання 4-х дерев'яних закинутих надвірних споруд на площі 120 м2 та сухої трави на загальній площі 1000 м2. Рятувальники ліквідували пожежу. Загиблих та постраждалих немає. Ймовірна причина пожежі — необережне поводження з вогнем невстановленою особою. Від ДСНС залучались 3 одиниці техніки та 13 вогнеборців.
⚫️Інші події:
◾️Виїзди для допомоги населенню:
➖(Роздільнянський район, селище Велика Михайлівка, вулиця Шевченка) вчора вдень рятувальники допомогли вилучили корову з ями глибиною 1,5 м.
➖(місто Одеса, провулок Світлий) вчора ввечері рятувальники допомогли підняти жінку, 1949 року народження, з підлоги на ліжко.
➖(місто Одеса, вулиця Успенська) сьогодні вночі рятувальники розпили та прибрали гілку дерева, яка впала на проїжджу частину.
◾️Виїзд для допомоги медикам:
-(місто Чорноморськ, вулиця Шкільна) вчора ввечері рятувальники транспортували хвору жінку, 1943 року народження, з квартири до карети швидкої медичної допомоги.
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.017Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |