ИА «Контекст Причерноморье»
Одесса  >  Новости  >  Здравоохранение
4 одесские больницы полностью перепрофилируют на лечение COVID-19
16:24 / 22.10.2020
Здравоохранение

ОДЕССА, 22 ОКТЯБРЯ 2020 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — В связи с ухудшением санитарно-эпидемологической ситуации в регионе четыре одесские больницы полностью перепрофилируют на лечение COVID-19.

Как передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье», об этом говорится на Фейсбук-странице Максима Куцого.

В посте Главы Одесской ОГА сказано:

Вже другий день поспіль лабораторії Одещини фіксують понад 600 випадків захворювання на COVID-19. За розрахунками епідеміологів, кількість нових випадків захворювання значно зросте у найближчі тижні.

Тому за одним столом з директором обласного департаменту охорони здоров’я Наталією Одарій-Захар’євою, головлікарем Одеського обласного центру соціально-значущих хвороб Світланою Єсипенко, лікарем-анестезіологом Арамом Анташяном, представниками НСЗУ Національна служба здоров'я України та головою благодійного фонду «Корпорация монстров» Катериною Ножевніковою обговорили оптимальне вирішення питання ліжкового фонду та поставок кисню важким хворим.

📍Готуємо до відкриття корпус стаціонару у Центрі соціально-значущих хвороб. Це дасть нам додатково 350 місць. Розраховуємо на підтримку Міністерство охорони здоров'я України у цьому питанні.

📍Максимально нарощуємо поставки кисню до медзакладів регіону. Очікуємо, що найближчими днями наш Одеській припортовий завод отримає ліцензію МОЗ та покриє потреби лікарень.

📍Плануємо повністю перепрофілювати 4 медзаклади Одеси під лікування пацієнтів виключно із COVID-19.

Це Одеська міська інфекційна лікарня, 5 міська лікарня, Одеський обласний центр соціально-значущих хвороб та Одеський обласний клінічний медичний центр. При великій кількості щоденних надходжень пацієнтів це полегшить «маршрут пацієнта» для медиків та «швидкої».

Зберігаємо спокій та мобілізуємо усі наявні ресурси. Працюємо разом заради єдиної мети — здоров’я мешканців Одещини.


© 2005—2020 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2020 S&A design team / 0.063
Перейти на полную версию сайта