ИА «Контекст Причерноморье»
Одесса  >  Новости  >  Здравоохранение
Сергей Гриневецкий: «Нам нужно обеспечить необходимое количество медицинского персонала»
16:46 / 03.12.2020
Здравоохранение

ОДЕССА, 03 ДЕКАБРЯ 2020 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Сергей Гриневецкий на встрече с руководством медицинской отрасли Украины и региона заявил о необходимости привлечения дополнительного медицинского персонала для борьбы с Covid-19.

Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в пресс-службе Одесской ОГА.

В сообщении облгосадминистрации сказано:

Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький провів зустріч за участі т. в. о. голови НСЗУ Андрія Веленського, т. в. о. директора Південного міжрегіонального департаменту НСЗУ Дмитра Самофалова та т. в. о. директорки департаменту охорони здоров’я Наталії Одарій-Захар’євої.

Сторони обговорили розгортання додаткових лікарняних ліжок, забезпечення закладів киснем та строки лікування пацієнтів. Також голова ОДА підняв питання наявності медичного персоналу. За його словами, до боротьби з Covid-19 необхідно залучати більшу кількість медичних працівників, аби надавати хворим якісне лікування.

«Нам потрібно забезпечити необхідну кількість медичного персоналу. Це стосується не лише лікарів, а й медичних сестер. Саме від них залежить, чи отримає пацієнт необхідне піклування. Якщо медсестри надаватимуть якісні та вчасні послуги, хворі будуть одужувати в коротші терміни», — підкреслив очільник області Сергій Гриневецький.

Після зустрічі відбувся брифінг за участі керівництва НСЗУ та директорки департаменту охорони здоров’я ОДА. Учасники обговорили інформацію щодо нагальної епідемічної ситуації в регіоні, фінансування лікарень за розгортання додаткових ліжок.

«Цього тижня дві лікарні буде включено до переліку «ковідних» шпиталів. Це — обласний очний шпиталь на 110 ліжок та залізнична лікарня, яка спершу відкриє для пацієнтів з коронавірусною інфекцією 100 ліжок», — зазначила директорка департаменту охорони здоров’я ОДА Наталія Одарій-Захар’єва.

Окрім того, з понеділка буде відкрито для хворих на Covid-19 ще 70 лікарняних ліжок Центру соціально значущих хвороб у корпусі на вулиці Ядова.


© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 0.105
Перейти на полную версию сайта