ИА «Контекст Причерноморье»
Одесса  >  Новости  >  Власти
Глава Одесской ОГА: первый день президентского визита был очень насыщенный
12:20 / 05.07.2020
Власти

ОДЕССА, 05 ИЮЛЯ 2020 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Отчет о первом дне пребывания Президента Украины на Одесчине от председателя облгосадминистрации Максима Куцого.

Как передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье», об этом говорится на Фейсбук-странице Максима Куцого.

В посте главы облгосадминистрации сказано:

Перший день робочої поїздки Президента України до Одещини був дуже насиченим та продуктивним.

Одразу в аеропорту показали Володимиру Олександровичу будівництво злітно-посадкової смуги, яка дозволить нам забезпечити стрімкий та масштабний наплив туристів, а також — створити комфортні умови для подорожей одеситів і гостей міста. Будівельні роботи вийшли на фінальний етап.

Президент взяв участь у відкритті реконструйованого стадіону школи № 1 міста Южне. Відновлення стадіону здійснено в межах програми «Велике будівництво».

Завдяки реконструкції дві школи, розташовані поряд зі спортивним майданчиком, зможуть одночасно проводити спортивні змагання для майже двох тисяч школярів.

Якісне футбольне та баскетбольне поле, сучасні трибуни та тренажери — є все, аби діти зростали здоровими та спортивними.

Ознайомили Президента з регіональними інфраструктурними об’єктами: будівництво шкіл, дитячих садочків, стадіонів та доріг. Окрему увагу приділили мосту через Хаджибейський лиман. Весною наступного року плануємо повністю відкрити всі шість смуг мосту.

В терміналі «ТІС» голова держави ознайомився з інфраструктурними проектами приватних та державних терміналів. Президент відвідав Одеський припортовий завод, де пройшла зустріч з представниками бізнесу. Говорили про збереження робочих місць і розвиток українських підприємств. Цей напрямок — один із пріоритетних для Одещини — великого промислового регіону.

Президент перевірив хід ліквідаційних робіт танкера Delfi на узбережжі міського пляжу Одеси. Володимир Зеленський поставив чітке завдання відповідальним сторонам: АМПУ та судновласнику прибрати затонуле судно з пляжу, дотримуючись строків. Одеська ОДА, як медіатор між цими сторонами, теж максимально залучена до цього процесу.

Дуже продуктивний день, а попереду ще багато роботи. Впевнений, спільними зусиллями ми продовжимо розвивати Одещину.

Працюємо радом задля єдиної мети.


© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 0.060
Перейти на полную версию сайта