ІА «Контекст Причорномор'я»
Одеса  >  Новини  >  Влада
Міськрада: для допомоги одеситам, постраждалим внаслідок російської повітряної терористичної атаки, розгорнуто оперштаб
11:13 / 10.06.2025
Влада

ОДЕСА, 10 ЧЕРВНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — В Одесі розгорнуто оперативний штаб з ліквідації наслідків російської атаки та допомоги містянам.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради (телеграм-канал).

В повідомленні міськради сказано:

У ніч на 10 червня рф завдала масованого удару по Одесі. Попередньо встановлено, що ворог застосував понад 10 БпЛА.

Внаслідок атаки ударними дронами пошкоджено житлові будинки, пологовий будинок, станцію екстреної медичної допомоги, приватну медичну клініку, спортивний комплекс, зоопарк, будівлю залізничного вокзалу, а також автомобілі містян. Руйнування значні. Є жертви та постраждалі.

На місці працюють екстрені служби, надається вся необхідна допомога.

У Приморському районі організовано роботу оперативного штабу.

Штаб розгорнуто за адресою: Старосінна площа,3 / пров. Олександрійський (колиш. Волзький).

Співробітники райадміністрації приймають заяви на оформлення матеріальної допомоги за Міською цільовою програмою «Незламна Одеса», надають консультації щодо пакету документів, який необхідно зібрати для оформлення допомоги за програмою «єВідновлення».

Мешканці пошкоджених будинків можуть звертатися за допомогою та консультацією до оперативного штабу або телефонувати до Приморської районної адміністрації на гарячу лінію: 066 73 69 501.


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.014
Перейти на повну версію сайту