ИА «Контекст Причерноморье»
Одесса  >  Новости  >  Общество
Сергей Гриневецкий поздравил водителей «скорых» с профессиональным праздником
15:01 / 23.10.2020
Общество

ОДЕССА, 23 ОКТЯБРЯ 2020 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Почетный гражданин Одессы и Одесской области Сергей Гриневецкий поздравил сотрудников Одесского коммунального предприятия «Автобаза санитарного транспорта» с профессиональным праздником.

Как передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье», об этом говорится на Фейсбук-странице Сергея Гриневецкого.

В сообщении одесского общественного деятеля сказано:

Сьогодні, напередодні дня автомобіліста і дорожника України відвідав Одеське комунальне підприємство «Автобаза санітарного транспорту» та привітав всіх співробітників з професійним святом. Тут працює понад 400 осіб — водії, механіки, слюсарі-ремонтники, техніки. Зайве говорити про те, що від якісної роботи водіїв 🚑 швидкої допомоги, а також персоналу, який забезпечує технічну справність автомобілів, багато в чому залежить те, наскільки оперативно буде надано медичну допомогу.

Сьогодні вони також як і медичні працівники — на передовій боротьби з коронавірусною інфекцією, трудяться день і ніч, не шкодуючи сил, не дивлячись на чинники ризику. І в їх руках — не просто кермо, а здоров'я і безпека одеситів.

Познайомився з роботою самого підприємства, обговорили з директором КП «Автобаза сантранспорта», депутатом Одеської міської ради Олегом Совіком та начальником Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Наталією Одарій-Захарьєвою проблеми, які сьогодні існують в роботі підприємства і першочергові завдання їх вирішення.


© 2005—2020 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2020 S&A design team / 0.062
Перейти на полную версию сайта