Одеський борець став чемпіоном України в олімпійській категорії
09:59 / 06.12.2021
Спорт

ОДЕСА, 06 ГРУДНЯ 2021 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Спортсмени збірної Одеської області завоювали 3 медалі (одна з них – золота) на чемпіонаті України з греко-римської боротьби.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі відділення НОК України в Одеській області.

За результатами змагань з греко-римської боротьби, які проходили в Черкасах, Чемпіоном України в олімпійській категорії «до 97 кг» став 24-річний одеський спортсмен Владлен Козлюк. Це перша золота медаль вихованця тренерів Ігоря Моїсеєва та Андрія Деркача на «дорослих» чемпіонатах України.

Бронзовими призерами Чемпіонату України стали Дмитро Цимбалюк (до 60 кг) і Геворг Арзуманян (до 63 кг), яких підготував Февзі Мамутов.