Одеські стрілки успішно виступили на всеукраїнських змаганнях
14:41 / 21.03.2023

ОДЕСА, 21 БЕРЕЗНЯ 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Одеські спортсмени зробили два медальних дублі на всеукраїнських змаганнях зі стендової стрільби.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі відділення НОК України в Одеській області.

В повідомленні відділення сказано:

Одеські спортсмени завоювали 4 медалі (2 золоті, 2 срібні) на етапі Кубку України зі стендової стрільби «Кубок Галичини», який відбувся у Львові 17-19 березня.

ПІДСУМКИ

Володарка олімпійської ліцензії Ірина МАЛОВІЧКО стала переможницею в особистих змаганнях на круглому стенді, розбивши 113 мішеней. Срібло завоювала Вікторія НАУМЕНКО — 108.

У змаганнях серед чоловіків переможцем став Олексій НАУМЕНКО, який за підсумками кваліфікації і фінальної частини (125+65 мішеней) показав результат 176 (117+59). Срібло в активі ще одного одеського спортсмена — Івана ЛОІКА – 171 (117+54).

В фінальній частині, де конкуренцію одеситам склав Георгій Іпатов зі Львову, Олексій НАУМЕНКО лише в четвертій серії зумів відірватися від конкурентів, влучивши в 10 мішеней з 10-ти, чим практично забезпечив собі перемогу.

НАСТУПНІ СТАРТИ

Змагальний нон-стоп для одеських стендовіків на цьому не завершиться – з 26 березня по 2 квітня в Ларнаці, що на Кіпрі, відбудеться етап Кубку світу. Це буде вже третій старт в цьому місяці для одеських спортсменів — нагадаємо, що з 6 по 10 березня в Катарі відбувся етап Кубку світу, де Ірина МАЛОВІЧКО стала четвертою. На Кіпрі, крім Ірини і ії тренера, олімпійського чемпіона Миколи МІЛЬЧЕВА, також візьмуть участь Вікторія НАУМЕНКО і Олексій НАУМЕНКО.

В рамках етапу Кубку світу 27-28 березня відбудуться особисті змагання на круглому стенді, 29-го – турнір в міксті (змішаній категорії).