Одеські стрілки – переможці Кубку України
17:40 / 18.10.2023

ОДЕСА, 18 ЖОВТНЯ 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Одеські спортсмени завоювали дві золоті медалі у фіналі Кубку України зі стендової стрільби, які відбувся в Обухові.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі відділення НОК України в Одеській області.

В повідомленні відділення сказано:

Всього одеські спортсмени завоювали 3 медалі – всі на круглому стенді: серед чоловіків дві перші сходинки посіли Олексій НАУМЕНКО і Іван ЛОІК, серед жінок – перемогу здобула Вікторія НАУМЕНКО. Таким чином, подружжя НАУМЕНКО завоювала дві золоті медалі.

Відзначимо, що срібна призерка чемпіонату світу-2023, володарка єдиної поки що для Одеської області олімпійської ліцензії на Ігри-2024 Ірина МАЛОВІЧКО, фінал Кубку України пропускала.

Спортсмени дорослих категорії представляють Центр олімпійської підготовки в Новій Долині.

ЗОЛОТИЙ ДУБЛЬ

У змаганнях серед чоловіків Олексій НАУМЕНКО в кваліфікації став четвертим (110 вражених мішеней), хоча розпочав з максимальної серії (25/25). Втім, у фіналі, який проводився за правилами Кубку світу, вже після першої серії він захопив лідерство (19/20), відірвавшись від Івана ЛОІКА на 3 мішені, і впевнено довів справу до перемоги: 55 «тарілочек» із 60-ти. Іван «срібну» позицію також не віддав – 49/60.

У змаганнях серед жінок Вікторія НАУМЕНКО здобула перемогу в більш напруженій боротьбі. У фіналі вона після першої серії поступалася львів’янки Валерії Бартишевій 4-ма мішенями, але в наступних 4-х серіях припустилася лише одного промаху (39/40), що дозволило їй святкувати перемогу – 53 проти 51 у Бартишевої.

ЮНІОРСЬКІ ЗДОБУТКИ

У змаганнях серед юніорів одеський стрілець Павло КУЗЬМЕНКО посів 4-е місце, програвши бронзовому призеру лише 2 бали: 93 проти 95-ти у Єгора Склярця із Чернігова.