Шаблістка з Одещини – переможниця Чемпіонату України
16:36 / 29.11.2023

ОДЕСА, 29 ЛИСТОПАДА 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Юна одеська спортсменка вперше перемогла на чемпіонаті України з фехтування.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі відділення НОК України в Одеській області.

В повідомленні відділення сказано:

14-річна вихованка одеської КДЮСШ №13 Анна СУВОРОВА перемогла на чемпіонаті України серед кадетів з фехтування на шаблях, який проходив в Києві.

ПІДСУМКИ

У фіналі Анна СУВОРОВА (тренери – Олександр ВАСЮТІН, Микита СТОЛБУНОВ, Юрій АРОНЗОН) перемогла бронзову призерку національного чемпіонату Вікторію КОРОТЧЕНКО з Миколаєва з рахунком 15:14, програючи по ходу поєдинку 7:11, 12:14.

Це перша в кар'єрі перемога Анни на чемпіонатах України (минулого року вона була 5-ю) і друга поспіль на всеукраїнських змаганнях серед кадетів цього сезону – у вересні вона виграла турнір пам’яті Михайла Когута, перегравши тоді Коротченко у півфіналі (15:14).

UkrChamp cadets 03

ШЛЯХ НА П’ЄДЕСТАЛ

Як повідомила пресслужба Національної федерації фехтування України, Анна СУВОРОВА стартувала з чотирьох перемог у групі з п’яти можливих, після чого під п’ятим номером посіву була сильнішою за Алексію Пірогову (15:6) з Хмельниччини в 1/8 фіналу, з таким же рахунком виграла в миколаївської шаблістки Злати Бурбан (15:6), після чого в півфіналі вибила з боротьби лідерку посіву – киянку Валерію Щепкіну (15:8).

КОМАНДНИЙ ТУРНІР

В командних турнірах збірні Одеської області зупинилися на подступах до п’єдесталу: Єгор ЛИСЕНКО, Нікіти ОБУХОВ та Матвій ШУЛЬГА в поєдинку за 3-е місце програли команді Хмельниччини з рахунком 40:45, ставши у підсумку 4-ми, а дівчата посіли 5-е місце.