Одеські фігуристи – переможці міжнародних змагань
14:15 / 04.12.2023

ОДЕСА, 04 ГРУДНЯ 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Одеські спортсмени продовжили збирати золоті медалі на міжнародних змаганнях з фігурного катання.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі відділення НОК України в Одеській області.

В повідомленні відділення сказано:

Одеські спортсмени Ірина ПІДГАЙНА і Артем КОВАЛЬ стали переможцями «Bosphorus Cup» з фігурного катання, який проходив в Стамбулі. Це вже їхня четверта перемога на міжнародних змаганнях сезону-2023/24.

ЧЕТВЕРТА ПЕРЕМОГА СЕЗОНУ

Одеські спортсмени Ірина ПІДГАЙНА і Артем КОВАЛЬ (тренери – Олена ОНИЩЕНКО, Галина ЧУРІЛОВА) стали переможцями «Bosphorus Cup» у змаганнях танцювальних пар, набравши свою рекордну суму балів — 158,69 бали.

МЕДАЛІ В ДЕТАЛЯХ

Одеські фігуристи в ритмічному танці набрали 62,96 бали і вийшли на 1-е місце, випереджаючи на 4,26 бали чеський дует Андреа Псурна/ Йахим Новак. У довільній програмі вони показали свій рекордний результат (95,63), що принесло їм впевнену підсумкову перемогу, також з особистим рекордом (158,59), з перевагою 14,33 бали над чеськими фігуристами. Попередні рекорди дорівнювали 91,84 і 157,27 бали відповідно.

СЕЗОН-2023/24

Цього сезону Ірина ПІДГАЙНА/ Артем КОВАЛЬ здобули вже чотири перемоги на міжнародних турнірах: до Стамбулу – на юніорському «Гран-прі» в Будапешті (20-23 вересня), «Budapest Trophy» (13-15 жовтня) і «Pavel Roman Memorial» (10-12 листопада).