Одеський лучник – призер всеукраїнського турніру
18:36 / 04.09.2024

ОДЕСА, 04 ВЕРЕСНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Одеський спортсмен вдруге поспіль став бронзовим призером чемпіонату України зі стрільби з лука.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі відділення НОК України в Одеській області.

В повідомленні відділення сказано:

Одеський спортсмен Даніїл НЕДЕЛЬКО став бронзовим призером чемпіонату України зі стрільби з лука, який відбувся у Львові.

ПІДСУМКИ

20-річний вихованець відділення стрільби із лука Одеської обласної організації ФСТ «Динамо» Даніїл НЕДЕЛЬКО (тренерка – Наталія БУРДЕЙНА) завоював нагороду в особистому турнірі в дисципліні «блочний лук».

Це друга поспіль бронза Даніїла на чемпіонаті України в цьому виді програми.

МЕДАЛЬ В ДЕТАЛЯХ

В кваліфікації (72 стріл) Даниіл НЕДЕЛЬКО посів 4-е місце, набравши 678 очок (1-а серія – 342; 2-а серія – 336). Одеський лучник влучив у «десятку» 37 разів, 17 з них в самий центр мішень.

В олімпійському раунді Даниіл переміг Бориса Ванділовського з Києва (141:139), Сергія Карпенка зі Львову (144:135), а в півфіналі лише одне очко програв столичному лучнику Віталію Вдовенку (146:147). Втім, у поєдинку за бронзу впевнено розібрався з Олександром Архипським з Києва, який в кваліфікації був другим – 147:137. Причому в 3-х з 5-ти серій він показав максимальний результат – 30/30.

СЕЗОН-2024

Цього року Даніїл НЕДЕЛЬКО завоював бронзу чемпіонату Європи серед молоді в приміщенні, а на літньому чемпіонаті Європи в цій віковій категорії став 4-м. На старті сезону одесит завоював срібло всеукраїнського турніру найсильніших просто неба (8-12 березня, Львів).