Одеський дзюдоїст – призер чемпіонату Європи
11:25 / 10.09.2024

ОДЕСА, 10 ВЕРЕСНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — У столиці Естонії завершилася континентальна першість із дзюдо серед спортсменів до 21 року.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради (телеграм-канал).

В повідомленні міськради сказано:

За медалі змагалися 373 спортсмени із 39 країн.

За підсумками змагань, збірна України здобула три нагороди. У категорії до 81 кг бронзовим призером став вихованець Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №4 м. Одеси Ігор Цуркан.

У категорії до 81 кг одесит переміг суперників зі Словенії, Туреччини, свого напарника по збірній України Станіслава Корчемлюка, а в півфіналі поступився майбутньому чемпіону Айрату Шукурову із Азербайджану.

У поєдинку за бронзу Ігор переміг спортсмена з Нідерландів Джошуа Де Ланге. Цей двобій став для одеського дзюдоїста найдовшим із переможних на міжнародній арені – 6 хвилин 44 секунди. Для виявлення володаря бронзи знадобився додатковий час, який тривав 2 хвилини 44 секунди.

Підготували спортсмена тренери-викладачі Олег Співак та Олександр Співак.

2-6 жовтня цього року також відбудеться чемпіонат світу серед юніорів у столиці Таджикистану Душанбе.