ІА «Контекст Причорномор'я»
Прес-релізи
Якісний ремонт УЗД-сканерів і датчиків для ветеринарії
11.03.2023 в 11:29

 

Щоб ставити точні діагнози тваринам та вибирати правильне лікування, необхідно використовувати якісне діагностичне обладнання. Особливо важливо мати у ветеринарному кабінеті УЗД-сканер, адже він дає змогу побачити неочевидні хвороби та проблеми. Така апаратура використовується щодня, інтенсивність експлуатації залежить від потоку клієнтів. В успішних ветеринарних клініках діагностичне ветеринарне обладнання може працювати практично нон-стоп, тому недивно, що з часом потрібен ремонт УЗД сканерів і датчиків. Адже навіть найякісніша техніка має вичерпні ресурси.

Особливості ремонту УЗД-обладнання

Ремонт УЗД сканерів потребує високої кваліфікації майстрів. Це не той випадок, коли несправність можна усунути власними силами. Найчастіше потрібні ремонт датчиків для ветеринарії, а також заміна таких запчастин:

 • акустичний об’єктив;

 • акустичний модуль;

 • сканувальна головка;

 • гнучкий силовий кабель;

 • роз’єм для під'єднання та ін.

Типові несправності, характерні для ветеринарного УЗД-обладнання:

 1. Механічні пошкодження (подряпини, потертості тощо), відшарування лінзи.

 2. Розриви та інші пошкодження кабелю.

 3. Знос захисної манжети УЗД-датчика.

Коли потрібен ремонт УЗД-датчика?

Технічне втручання спеціалістів необхідне, якщо виникла розбалансованість у роботі апарату, були механічні пошкодження або ж прилад перестав відповідати стандартам виробника. У таких випадках обладнанння може працювати неправильно, також є ризик ураження електричним струмом. Тому варто своєчасно звернутися за допомогою до спеціалістів.

Де можна якісно відремонтувати ветеринарне УЗД-обладнання?

Якщо ви купували ветеринарне обладнання Biovet, то отримали технічний супровід спеціалістів компанії. Але навіть якщо діагностичну апаратуру придбали в іншому місці, майстри компанії проведуть її діагностику та зроблять професійний ремонт.

У БІОВЕТ працюють фахівці з великим досвідом. У процесі ремонту вони також перевірять:

 • фізичний рівень датчика;

 • основні параметри роботи УЗД-сканера;

 • калібрування частин датчика;

 • справність роботи програмного забезпечення приладу.

Також майстри проведуть інструментальний аналіз апаратури. У компанії Biovet часто реанімують навіть, здавалось би, безнадійні прилади. Але для найкращого результату не варто дотягувати до останнього, а планово звертатися в сервіс для проведення технічного обслуговування. У такому випадку ви будете захищені від непередбачуваних поломок у найневідповідніший час, а ветеринарна клініка зможе безпечно проводити якісні УЗ-дослідження без перебоїв.

* Прес-релізи розміщуються на сайті ІА «Контекст-Причорномор'я» у тому вигляді, в якому вони надіслані, без редакторського виправлення.

© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.004
Перейти на повну версію сайту