ІА «Контекст Причорномор'я»
Прес-релізи
Як збільшити шанси на отримання позики в МФО
27.03.2023 в 12:15
Як збільшити шанси на отримання позики в МФО

На даний час існує безліч МФО, що конкурують із традиційними банками, що надають унікальні послуги та незліченні варіанти кредитування. Ми тут, щоб дати рекомендації про те, як максимально збільшити ваші шанси під час подання заявки на кредит онлайн в Україні. Від обговорення ключових відмінностей між кредиторами до вивчення практичних порад, які підвищують рівень схвалення, ми охопимо все це, щоб ви могли приймати виважені рішення на цьому шляху.

Маловідомі мікропозики України

Хоча маловідомі МФО і є менш популярними, ніж їхні великі колеги, але вони пропонують позичальникам відмінний спосіб отримати доступ до фінансування. Мало того, що ці менш відомі організації мають гнучкіші умови та кращі відсоткові ставки, вони також можуть надати розширені послуги клієнтам з індивідуальним підходом – часто без відмови. Вивчити низку варіантів якщо вам потрібна додаткова фінансова підтримка та подивитись всі МФО України можна на сайті unionstandardbank.com.

Переваги звернення до маловідомих МФО

Звернення до нових МФО може бути ідеальним рішенням, тому що:

 • Вони не тільки пропонують гнучкіші умови кредиту, але і часто нижчі відсоткові ставки;
 • З менш відомими МФО ви можете швидко отримати готівку без будь-яких складнощів;
 • Такі компанії готові навіть працювати з індивідуальними потребами кожного клієнта, щоб надати індивідуальне кредитне рішення;
 • Маловідомі МФО можуть бути втрачені на увазі, але вони можуть забезпечити більш високий рівень обслуговування завдяки індивідуальному підходу, що приділяє увагу кожному клієнту;
 • Своєчасно погашаючи кредити у цих організаціях, позичальники можуть значно поліпшити свою кредитну історію та розширити доступ до можливостей отримання кредиту у майбутньому.

Вимоги до заявника

Подання заявки на отримання кредиту у МФО є привабливим варіантом, але для схвалення вам необхідно відповідати певним вимогам. Щоб відповідати вимогам, заявники мають бути громадянами України віком від 18 років, мати стабільний дохід та не мати інших боргів чи невиплачених кредитів. Їм також знадобляться документи, такі як паспорт та номер ІПН.

Список нових МФО України

Якщо ви знаходитесь в Україні та шукаєте маловідомі кредити онлайн, не шукайте далі! У нашому каталозі надійних та ліцензованих кредиторів є ідеальна пропозиція саме для вас що доступна цілодобово та без вихідних.

Для тих, хто шукає фінансові послуги в Україні, не бракує варіантів. Однак, серед багатьох відомих компаній, що пропонують мікрокредити, є кілька менш відомих МФО, які, можливо, варто вивчити:

 • «ZeCredit» — компанія, що пропонує швидку позику до 7 000 гривень на строк до 30 днів.
 • Credit7 – МФО, що пропонує мікрозайми до 4 000 гривень на строк від 3 до 30 днів. Попри те, що ця кредитна компанія з'явилася на ринку відносно недавно, вона швидко стала фаворитом серед позичальників, які шукають ефективне та надійне рішення.

 • Money4You – компанія яка пропонує мікрокредит на суму до 10 000 гривень, строк на погашення діє від 2 до 30 днів.
 • SlonCredit — Ця компанія працює на ринку України з 2018 року і на даний час пропонує клієнтам займ на суму до 20 000 гривень на строк погашення до 365 днів.

Якщо ви не знайомі з тонкощами цих невеликих, але важливих компаній, можливо, зараз найкращий час для подальшого вивчення!

Вибір маловідомої МФО

 • Вибір маловідомої МФО для ваших потреб у кредиті вимагає належної обачності, слід почати вивчення з репутації потенційних МФО та прочитання відгуків інших позичальників, щоб отримати уявлення про їхню якість обслуговування;
 • Обов'язково вивчіть всі умови кредитування, такі як процентні ставки, тривалість терміну кредиту, розмір доступних кредитів та будь-які застосовні штрафи, пов'язані з простроченими платежами, щоб ви могли вибрати той, який забезпечить максимальну віддачу від витрачених коштів;
 • Подання заявки на кредит може бути непростим завданням, тому важливо точно знати, яка документація потрібна, щоб процес пройшов швидко;
 • Переконайтеся, що ви зробили правильний крок, та вибрали ліцензовану МФО з усіма необхідними дозволами;
 • Крім того, дізнайтеся, яка підтримка надаватиметься від МФО, які є способи зв’язку, та чи отримують клієнти швидку відповідь, знання цього може означати різницю між безпечним фінансуванням та ні.

* Прес-релізи розміщуються на сайті ІА «Контекст-Причорномор'я» у тому вигляді, в якому вони надіслані, без редакторського виправлення.

© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.010
Перейти на повну версію сайту