ІА «Контекст Причорномор'я»
Прес-релізи
Що взяти з собою в автобусний тур
20.04.2023 в 12:01
Що взяти з собою в автобусний тур

Подорожі автобусом по Європі – можливість оглянути всі головні міста зсередини. Щоправда, такі рейси тривають досить довго. Наприклад, маршрут Хмельницький Берлін автобус долає за кілька діб, тому потрібно як слід підготуватися до поїздки. На щастя, замовити білети можна дистанційно, на сайті компанії KLR Bus.

Що беруть у салон?

Деякі туристи стверджують, що подорожувати таким способом дуже зручно, якщо продумати всі деталі. Перш за все, варто правильно розподілити речі. Будь-які валізи, які не знадобляться до кінця подорожі, краще залишити в багажному відділенні. На щастя, воно досить об’ємне в сучасному транспорті.

В салон беруть із собою лише сумку із документами, грошима, невеликий запас продуктів, щоби перекусити в дорозі. Невелика сумка має бути завжди поруч із власником. Навіть під час зупинки не варто розлучатися з нею. Краще за все для таких ситуацій підходять поясні сумки, де можна зберігати документи та гроші. Крім того, туристу знадобиться:

  • легка ковдра (навіть літом в автобусі може бути прохолодно вночі);
  • пов’язка на очі, яка захищає вночі від мерехтіння фар за вікном;
  • надувна подушка, яка розвантажує шию чи поперек;
  • вологі серветки, антисептичні засоби, туалетний папір;
  • невеликий запас продуктів та води;
  • смартфон, планшет чи книга.

Крім того, в дорозі ніхто не застрахований від різних проблем зі здоров’ям. Наприклад, взуття може натерти ногу або запаморочиться голова під час поїздки. Тому варто потурбуватися і про наявність пластиру, жарознижуючих препаратів тощо.

Відпочинок під час руху

Щоб тривала подорож приносила лише задоволення, необхідно зберігати рухову активність. Маршрути формуються таким чином, що транспорт зупиняється кожні 3-5 годин. Варто не лінуватися виходити з салону під час зупинки. Навіть на найзручніших кріслах можуть затікати ноги та спина за такий тривалий час.

Навіть якщо нема потреби в поповненні запасів продуктів, необхідно вийти на вулицю, розім’яти ноги та спину, зробивши кілька простих вправ. Якщо організм знаходиться в тонусі, то навіть найдовша дорога буде максимально комфортною.

* Прес-релізи розміщуються на сайті ІА «Контекст-Причорномор'я» у тому вигляді, в якому вони надіслані, без редакторського виправлення.

© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.011
Перейти на повну версію сайту