ІА «Контекст Причорномор'я»
Прес-релізи
Сучасне рішення для дому: камінні топки Kobok
26.04.2023 в 10:05

 

Камінні топки Kobok — це найкращий варіант, якщо необхідно забезпечити будинок теплом, але й зовнішній вигляд для вас має значення. Опалювальні прилади цього бренда надзвичайно стильні та вишукані. Є моделі з панорамними, кутовими та призматичними оглядовими скляними дверцятами, які дають змогу зручно споглядати за танцями вогню.

Різновиди камінних топок Kobok

Виробничі потужності, на яких виготовляють камінні топки Kobok, розташовані в Словаччині. Завод укомплектований сучасним німецьким обладнанням. Сировина та комплектуючі постачаються з Японії та Чехії. Бренд має власне конструкторське бюро, що дає змогу створювати ексклюзивні камінні топки.

Виробник має у своєму асортименті понад 300 унікальних моделей, які відрізняються між собою технічними параметрами та дизайном. Основні відмінності полягають у таких характеристиках:

  • ширина оглядового віконця (у деяких моделях може перевищувати 170 см);

  • форма скла (панорама, призма, кут);

  • спосіб відчинення дверцят (бічне чи гільйотина);

  • рівень ККД;

  • наявність додаткових функцій (самоочищення скла теплим обдуванням, рухомі колосникові ґрати, зовнішній зольник, конвекційний кожух, навісний акумулятор тощо).

Чим вирізняються камінні топки бренда Kobok

Зовні корпус приладів має безпечне екологічне покриття Senotherm® UHT HYDRO без запаху, яке може тривалий час витримувати високі температури. Усередині пристрій футерують шамотом.

Крім цього, камінні топки Kobok мають такі переваги:

  • високий рівень ККД (понад 79%);

  • жароміцне оглядове скло;

  • регульовані ніжки;

  • контроль згоряння палива;

  • надходження повітря з вулиці, а не з приміщення.

Топки Kobok економічні, швидко нагрівають повітря і довго зберігають температуру. Користуватися ними просто, зручно й абсолютно безпечно.

Камінні Kobok топки стануть окрасою будь-якого сучасного інтер’єру. Придбати їх за вигідною ціною можна в магазині Дім Тепла. Завдяки широкому модельному ряду можна швидко знайти оптимальний варіант саме для вашого будинку. Спростити вибір допоможуть фільтри, завдяки яким можна одразу відсіяти топки, що не підходять за своїми характеристиками.

Компанія «Дім Тепла» відправляє товари по всій Україні, тож ви можете замовити вподобану модель у будь-який населений пункт країни. Уся продукція з каталогу пройшла необхідну сертифікацію, на кожну топку надається ліцензія та гарантійний талон.

* Прес-релізи розміщуються на сайті ІА «Контекст-Причорномор'я» у тому вигляді, в якому вони надіслані, без редакторського виправлення.

© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.003
Перейти на повну версію сайту