ІА «Контекст Причорномор'я»
Прес-релізи
Купити спирт «Медичний»
28.04.2023 в 20:43

Спирт медичний є натуральним продуктом, який, як правило, застосовується у фарміндустрії та харчовій промисловості. У його складі міститься 96% спирту етилового, решта 4% посідає чисту воду. Головною та ключовою особливістю медичного спирту є повна відсутність у його вмісті «зайвих» домішок та компонентів. Це сприяє успішному та активному використанню цього продукту як для приготування алкоголю різного рівня, так і для продукції медичного призначення.

Склад та характеристика

Так як медичний спирт, загалом, виробляється за ідентичною з іншими марками етанолів технології — способом ректифікації, то основною сировинною базою для його виготовлення традиційно є зернові та картопля. До речі, з таких самих складових виробляються спирти «Екстра» та «Люкс». Після декількох очисних етапів підсумковий продукт не повинен мати ефірних олій та домішок; вони мають бути повністю видалені з розчину. Головне призначення медспирту — для виробництва антисептичних розчинів, проте вміст чистого етанолу в 96% дозволяє використовувати його і в харчовій галузі. До готового продукту пред'являють дуже високі вимоги щодо якості, оскільки спирт цієї категорії призначений для спиртних напоїв та медичних товарів.

Медичний спирт через високий вміст етанолу у своєму хімічному складі є ідеальним знезаражувачем. Рідина можна використовувати в нерозбавленому вигляді для нейтралізації практично будь-яких видів бактерій.

Застосовується спирт медичний в основному для зовнішнього використання як антибактеріальні та антисептичні розчини. Однак достатній вміст етанолу в ньому та практично повна відсутність домішок роблять цілком прийнятним використовувати цей продукт для приготування алкогольних напоїв. Ще його застосовують як розчинник для медикаментів.

Де можна купити якісний медичний спирт

Якщо ви хочете купити медичний спирт гідної якості, який повністю відповідатиме всім встановленим нормам і стандартам, зверніться до нашої компанії. У нашому каталозі можна знайти й інші якісні харчові етаноли та вибрати той, який ідеально підійде саме для ваших цілей.

Ми реалізуємо всі види спиртів, у тому числі й оптом. Наші спеціалісти нададуть вам компетентну допомогу та проконсультують по кожному виду етанолу.

Спирт медичний, так само як і інші товари, що реалізуються нами, поставляється в екологічних і безпечних для здоров'я ПЕТ пляшках.

* Прес-релізи розміщуються на сайті ІА «Контекст-Причорномор'я» у тому вигляді, в якому вони надіслані, без редакторського виправлення.

© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.004
Перейти на повну версію сайту