ІА «Контекст Причорномор'я»
Прес-релізи
ТОП 10 новинних сайтів Одеси
18.05.2023 в 13:25
ТОП 10 новинних сайтів Одеси

Публікація прес-релізів та новин на ресурсах всесвітньої інтернет-павутини – чудова можливість заявити про себе. Біржа посилань on-news.net , команда якої з Одеси — це один з найкращих сервісів, який допоможе розмістити прес-реліз та будь-які цікаві новини про вашу компанію на провідних новинних сайтах Одеси та всієї України.

Купити вічні посилання

Для нової компанії це чудовий шанс отримати перших клієнтів при невеликих рекламних витратах, для працюючого бізнесу – можливість підвищити лояльність цільової аудиторії та впізнаваність бренду на ринку. До вашої уваги – десять кращих новинних сайтів, де ви маєте змогу розмістити посилання у Одесі та публікувати новини про вашу компанію. Рейтинг складено за показником відвідуваності similarweb за квітень 2023 р., у рейтингу тільки сайті, які є у каталозі on-news.net.

Думська

dumskaya.net — одне з провідних інтернет-видань, що відрізняється різноманітним, але завжди цікавим новинним контентом, що привертає увагу численних користувачів. Тут можна дізнатися останні новини Одеси та регіону, країни та світу, переглянути ексклюзивні фото- та відеоматеріали.

048 Одеса

048.ua — сайт, де завжди публікують найактуальніші новини Одещини. Тут легко можна довідатися про провідні підприємства регіону, знайти анонси важливих культурних подій та громадських заходів, вчасно прочитати оголошення щодо змін у роботі місцевої інфраструктури, дізнатися про маршрути руху міського транспорту.

В городе Одеса

od.vgorode.ua — бажаєте найсвіжіших новин з Одеси? Мерщій завітайте на добре відомий одеситам, міський інформаційний портал! Саме тут завжди отримаєте оперативні новини що подій у регіоні, країні та по всьому світі. А ще – анонси, фото- та відео матеріали, загалом – все, чим живе та дихає місто.

Одеське життя

odessa-life.od.ua — сайт новин Одеси та Одеської області, де відвідувачі знайдуть анонси та оголошення, актуальну інформацію про важливі події міста і регіону. А ще — яскраві фото і відеоматеріали, аналітичні та пізнавальні статті, багато цікавого та позитивного контенту на будь-який смак.

УСІ online

usionline.com — українська служба інформації, яка цікаво та яскраво розповідає про найважливіші події у політиці, економіці та суспільстві. Тут користувачі знаходять актуальні новини з фронту, інформацію про події міста та регіону, анонси та кримінальні випадки у регіоні.

Odessa online

odessa.online — інформаційний портал, де публікують актуальні новини міста та регіону. Для відвідувачів тут завжди — найцікавіша та найбільш корисна інформація, що стосується життя міста – анонси, оголошення, фото- та відео-звіти, огляди, аналітика, цікаві статті з різноманітної тематики.

Бессарабия inform

bessarabiainform.com — один з найцікавіших та найбільш відвідуваних регіональних сайтів новин, який фокусує увагу на останніх подіях у політиці, економіці та суспільному житті міста та регіону. Сайт оперативно висвітлює останні події на фронті, публікує найбільш важливі новини, оголошення та анонси.

Культурометр

culturemeter.od.ua — інформаційний ресурс Одесси, де користувачі легко знайдуть все, що стосується життя у місті та регіоні: звіти про важливі суспільні заходи, новини з фронту, а також – оголошення, анонси, кримінальні пригоди та багато іншого. Тут можна переглянути яскраві фото- та відео- матеріали, дізнатися про всі актуальні новини, що обговорюють в мережі Інтернет.

Волнорез

volnorez.com.ua — інформаційний портал, що публікує найрізноманітніші новини у житті області та міста. Тут користувачі знайдуть фото- та відео звіти про цікаві суспільні заходи, оголошення про зміни у роботі міської інфраструктури, анонси культурних подій, прогнози та аналітику – отже, все, що приваблює широку аудиторію користувачів.

Контекст Причерноморье

prichernomorie.com.ua — регіональний портал новин, що оперативно публікує інформацію про життя в Одесі та області, об’єктивно та чесно розказує події на фронті, цікаві події в суспільному та культурному житті Одещини, різноманітні статті, аналітику, довідкову інформацію, що буде цікава широкому колу користувачів.

На цих та інших новинних сайтах Одеси ви завжди можете розміщувати прес-релізи, новини та купити посилання на сайт вашої компанії. Це допоможе зацікавити потенційних клієнтів та допоможе створити позитивний ефект для вашої ділової репутації. Завдяки досвіду, професіоналізму та креативному підходу, ми зможемо швидко та ефективно поширити в мережі корисну інформацію про вашу компанію, що неодмінно зацікавить вашу цільову аудиторію та потенційних партнерів.

* Прес-релізи розміщуються на сайті ІА «Контекст-Причорномор'я» у тому вигляді, в якому вони надіслані, без редакторського виправлення.

© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.011
Перейти на повну версію сайту