ІА «Контекст Причорномор'я»
Прес-релізи
Топ-3 якісних гіробордів для дорослих
29.05.2023 в 16:23

Гіроборд стає дедалі популярнішим засобом пересування та вважається гарною альтернативою громадському та особистому автотранспорту. Він підходить для їзди не лише тротуарами, але й гіпермаркетами. Апарат здатний впоратися з покриттям різної якості, підйомами та спусками. У цій статті розглянемо три якісні моделі гіробордів для дорослих.

ROVER XL6 Grafitti 2021 — маневреність та стійкість на крутих підйомах

Модель дає змогу подолати велику відстань. Максимальне навантаження становить 120 кг — такі гіроборди підходять для дорослих та дітей. Пристрій підтримує тіло в тонусі, адже під час їзди працюють м’язи спини, живота та ніг. Такий вид активності тренує вміння тримати рівновагу.

Техніка оснащена двома потужними двигунами, тому може без труднощів долати круті підйоми. Модель здатна розвивати швидкість до 12 км/год — власник швидко та зручно дістанеться до місця призначення.

Якісні колеса діаметром 10 дюймів дають змогу їздити нерівною поверхнею та долати ями. Пристрій вирізняється мобільністю та маневреністю. Заряд повністю поповнюється за 2 години — цього вистачає до 20 км шляху.

Яскравий дизайн гіроборда гарантує увагу оточуючих. Завдяки компактності його зручно зберігати та транспортувати.

GreenGo X7 Candy — яскраві та комфортні поїздки

Прилад працює завдяки двом двигунам потужністю по 250 Вт. Це дає змогу розганятися до 15 км/год. Акумулятор гарантує резерв ходу до 15 км, тому ви з комфортом дістанетеся до роботи та місця навчання. Яскраві LED-елементи забезпечують видимість в темний час доби та створюють гарний настрій під час прогулянки. В дизайнерському оформленні моделі поєднуються декілька кольорів:

  • рожевий;
  • помаранчевий;
  • жовтий;
  • білий.

Техніка підтримує синхронізацію з девайсами на основі операційних систем Android та iOS. Таким чином користувач матиме змогу налаштовувати функції та змінювати параметри роботи пристрою.

Smart Balance AllRoad Premium — розумне керування та баланс на будь-якій дорозі

Девайс вирізняється гармонійним зовнішнім виглядом та плавними вигинами. LED-індикатори світяться червоним та зеленим кольором, залежно від заряду батареї. Модель розрахована на вагу користувача від 20 до 120 кг. Колеса пристрою діаметром 10,5 дюйма гармонійно доповнюють дизайн. Такий показник дає змогу їздити різним дорожнім покриттям: 

  • асфальтом;
  • газоном;
  • тротуарною плиткою;
  • ґрунтовою дорогою. 

Контролювати швидкість їзди, рівень заряду акумулятора, витрату енергії та подолану відстань зручно через спеціальний застосунок. Також можна створити власний маршрут через GPS. Функція самобалансу забезпечує комфорт та безпеку під час їзди. Гіроборд в асортименті сайту allo.ua продовжить плавний рух, навіть якщо ви не впоралися з керуванням. Максимальна швидкість пристрою становить 20 км/год. При розрядженому акумуляторі він автоматично припиняє рух та вимикає LED-індикатори.

 

* Прес-релізи розміщуються на сайті ІА «Контекст-Причорномор'я» у тому вигляді, в якому вони надіслані, без редакторського виправлення.

© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.003
Перейти на повну версію сайту