ІА «Контекст Причорномор'я»
Прес-релізи
Топ 10 телеграм каналів Одеси
05.07.2023 в 19:03
Топ 10 телеграм каналів Одеси

Топ 10 телеграм каналів Одеси

Телеграм останнім часом став одним з найпопулярніших месенджерів, і не в останню чергу, завдяки новинним та інформаційним каналам. Телеграм-канали завжди під рукою та їх зручно переглядати в будь-якому місці: в черзі магазину, в маршрутному таксі дорогою на роботу і навіть за чашкою кави чи чаю. Саме тому телеграм реклама набирає таких шалених обертів, а рекламодавці все частіше шукають, де можна розмістити пост у телеграмі.

Біржа реклами телеграм

Ми зібрали перевірені та популярні серед читачів телеграм канали Одеси, де ви можете знайти свою цільову аудиторію. Рейтинг було складено по кількості підписників у червні 2023 року. У рейтингу брали участь тільки ті телеграм-канали, які є у каталозі telegator.biz.

Хуевая Одесса

Новинно-інформаційний та розважальний канал міста та регіону, що висвітлює всі важливі події, останні новини, афіші та інформацію, що актуальна як для мешканців, так і для гостей міста.

Одесса INFO Новости

Найважливіші новини міста і області. Цей канал об’єднав навколо себе величезну аудиторію з міста і регіону, а нових учасників схвалюють адміністратори, тож ви можете бути певними в аудиторії. Канал ідеально підходить для реклами локального бізнесу чи подій.

Новости Одесса | Одеса

Новини міста, області та всієї України, що важливі для поширення. Канал, де зібрані всі важливі події міста, а учасники мають можливість пропонувати соціально-важливі новини та надавати матеріали для них.

Одесса БЕЗ ЦЕНЗУРЫ

Канал для тих, хто готовий отримувати інформацію без цензури, так як її подають автори — звичайні підписники, а не журналісти. Тут більшість новин виходять фактично в режимі реального часу і з перших рук, тож читачі завжди одними з перших дізнаються про події в місті.

Труха Одеса

Канал популярної в Україні мережі Труха, що публікує всі свіжі новини, події міста, а відомі тим, що контент створюють підписники — будь-хто може запропонувати новину для каналу. Тут першими публікують все, що відбувається в місті.

Курс Одесса

Тут є все: новини, події, актуальна для одеситів інформація, а також порція гумору на щодень. Канал, з яким завжди цікаво, і саме тому його обирають читачі. Адміністратори готові до комунікації та співпраці, що підвищує лояльність молодої активної аудиторії.

Підслухано Одеса Новини | Подслушано Одесса

Актуальні новини, яскраві розіграші та афіші подій: в цьому каналі є все, щоб завоювати прихильність читача. Але фішкою каналу є унікальний контент — цікаві і навіть захоплюючі історії одеситів, що публікуються анонімно.

Думская

Актуальні новини та колоритна одеська подача інформації, роблять цей канал неповторним зразком клієнтоорієнтованості у телеграм та всезагальним улюбленцем.

Одесса Сейчас

Новини Одеси, важлива інформація для мешканців міста та регіону, події та актуальне для одеситів, що стосується погоди, транспорту, культури, спорту і всіх важливих сфер життя. А також кримінальні новини, ДТП та інформація від учасників та читачів.

Мойша, ти куди? | Афіша Одеси

Афіша подій, заходів, концертів та вечірок міста, що завжди під рукою. Яскравий канал, що допоможе організувати будь-яке дозвілля для пари чи компанії. В цьому каналі всі події Одеси на кожен день, щоб ви могли тримати руку на пульсі активностей міста.

На сьогодні існує безліч телеграм-каналів з тисячами підписників. Та як перевірити, чи вони справжні? Як визначити ефективність рекламної кампанії та свою цільову аудиторію і кому писати щодо розміщення поста?

Якщо ви цікавитесь розкруткою локального бізнесу в Одесі і шукаєте популярні та перевірені місцеві телеграм канали, але не знаєте, з чого почати, то вам однозначно потрібно зайти на Телегатор. Це відома біржа реклами телеграм, з якою реклама у телеграм-каналах буде максимально ефективною.

Вам більше не потрібно витрачати безліч часу на пошук каналів та їх перевірку, довіртесь професіоналам і насолоджуйтесь результатами.

* Прес-релізи розміщуються на сайті ІА «Контекст-Причорномор'я» у тому вигляді, в якому вони надіслані, без редакторського виправлення.

© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.010
Перейти на повну версію сайту