ІА «Контекст Причорномор'я»
Прес-релізи
Посібник для нового гравця з живого покеру
11.07.2023 в 20:19
Посібник для нового гравця з живого покеру

Живий покер онлайн надає свіжий і реалістичний варіант для сфери онлайн-покеру. Отже, що таке живий покер? По суті, це онлайн-покер із реальними дилерами, тобто це найближча альтернатива грі за справжнім столом.

Остання інновація віртуального покеру, його можливість грати в будь-який час і в будь-якому місці, водночас пропонуючи гру в реальному часі, передбачає захоплююче майбутнє покеру з живими дилерами. Дотримуйтесь нашого докладного посібника про тонкощі живого покеру на Kosmolot.

Живий покер онлайн проти онлайн-покеру

Існують незначні відмінності між форматами, але помітною зміною є темп гри. Онлайн-покер розвивається швидко, з вищими коливаннями та більшою кількістю гри на префлопі. Живий покер онлайн грається подібно до живої настільної гри. Темп, як правило, повільніший, а діапазон рук вужчий.

Загалом, онлайн-покер приваблює гравців з агресивним стилем і пропонує більш жорстку конкуренцію. З іншого боку, живий покер, як правило, включає лузових пасивних гравців, що призводить до більшої кількості багатопокерних банків і м’якших ігор. Важливо розуміти, що кожна гра різна, і тільки від вас залежить, чи варто розуміти ігровий характер ваших опонентів. Наприклад, якщо ви граєте в покер із живим дилером і є гравець, який продовжує фолдати, але робить ставку, коли отримує сильну руку, гарною рекомендацією було б скидати ставки щоразу, коли цей гравець робить ставку чи рейз.

Стратегія живого покеру

Попри те, що онлайн-покер і живий покер включають однакові правила та руки, ваша стратегія для кожного формату має відрізнятися. На це є кілька причин, зокрема темп гри, гравці за столом і присутність справжнього живого дилера через потік.

Покер з живим дилером вимагає від вас більш тайтової гри, ніж зазвичай, особливо проти агресивних гравців. У більшості ігор ви зіткнетеся з опонентами-рекреаторами, які грають заради розваги, тобто вони, як правило, грають лузово, оскільки ще не виробили ефективного стилю гри. Хитрість полягає в тому, щоб помітити цих гравців – що зазвичай очевидно, оскільки вони, як правило, керують діями протягом усієї гри. Відомо, що досвідчені гравці чекають, поки ці гравці припустяться помилок, і накинуться. Якщо у вас сильна рука і ви помітили, що новачок підняв ставку, непогано коллувати його ставку. Пам’ятайте, щоб гра була успішною, ви повинні йти на прорахований ризик.

Помітною відмінністю є швидкість гри. Щоб грати в живий покер, потрібне терпіння та налаштованість на повільний темп покеру з живими дилерами. Онлайн-покер із реальними дилерами означає довший час між кожним раундом, що призводить до значно меншої кількості роздач протягом гри. Це знижує ймовірність регулярного отримання сильних рук, тому зосередження уваги на грі та поведінці гравців (навіть якщо ви скинули карти) має вирішальне значення для перемоги в грі. Легко розчаруватися і почати грати лузово, часто вдаючись до агресивних прийомів, таких як блеф.

З агресивних прийомів, які можна використовувати, напівблеф здається безпечнішим варіантом. Це процес ставки, коли у вас слабка або середня рука, яка потенційно може бути сильною з потрібними картами від дилера – зазвичай це відбувається зі стрітами або флешами. Іноді гонитва за рівером може призвести до захоплюючої перемоги, покращуючи ваш моральний дух і участь у потенційно довготривалій грі.

Однак між різновидами покеру також є схожість, на яку слід звернути увагу. Ваше положення під час раунду повинно впливати на вашу поведінку при ставках. Якщо ви один із трьох останніх людей, які зробили ставку в раунді, це називається пізньою позицією. Це дає вам більше свободи робити агресивні ставки та красти банк. чому Оскільки пізня позиція дає вам перевагу бачити ставки опонента. Якщо гравці роблять консервативні ставки, і ви підвищуєте початкову ставку, це призведе до того, що багато активних гравців скинуть раунд, таким чином збільшуючи ваші шанси на успіх.

Ще одна стратегія, яку слід використовувати в будь-якому форматі покеру, це розуміння характеру гри ваших опонентів. Якщо ви можете прочитати, як робить ставку суперник, це дає вам найкращий показник того, яким має бути ваш наступний хід. З іншого боку, важливо не стати читабельним; підтримання рівня спонтанності є ефективним методом запобігання цьому.

Крім того, стадія, на якій ви перебуваєте під час гри, також має впливати на вашу поведінку при ставках. Незалежно від того, граєте ви в покерні турніри чи щоденну гру, якщо це на початку гри, будьте терплячими та дозволяйте іншим робити помилки. Час почати мислити агресивно ближче до пізніх раундів.

Види живих покерних ігор

Kosmolot пропонує широкий вибір живих покерних ігор, найпопулярнішим варіантом є Техаський Холдем. Але бути найпопулярнішою грою — це як палка з двома кінцями. З одного боку, це приваблює багато досвідчених гравців, але також і багато новачків.

Зрозумівши кілька стратегій, ви зможете добре боротися з недосвідченими гравцями, налаштовуючись на значне протистояння досвідченим гравцям на пізніх етапах. Інші ігри включають Ultimate Texas Hold'em, Live 2 Hand Casino Hold'em і Texas Hold'em Bonus Poker.

Перевірте свої навички на Kosmolot

Готові перевірити свої нові знання? Грайте в покер онлайн на Kosmolot, де ви знайдете великий вибір живих покерних ігор і покерних турнірів відповідно до вашого стилю, банкролу та календаря. Зареєструйтеся сьогодні та розблокуйте наш нескінченний вибір ігор з живими дилерами, онлайн-слоти та багато іншого.

* Прес-релізи розміщуються на сайті ІА «Контекст-Причорномор'я» у тому вигляді, в якому вони надіслані, без редакторського виправлення.

© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.011
Перейти на повну версію сайту