ІА «Контекст Причорномор'я»
Прес-релізи
Особливості перевезення вантажів автомобільним транспортом через Польщу в Україну
28.08.2023 в 12:56

Спільний протяжний кордон між Україною і Польщею сприяє розширенню торгових відносин і збільшенню вантажопотоків автомобільним транспортом. Послугою автоперевезення вантажів через Польщу користується чимало вітчизняних компаній і підприємців. Для кожного замовника важливо знайти перевізника, який не тільки своєчасно доставить товар цілим і неушкодженим, але й за необхідності підготує транспортну документацію, щоб не було простоїв транспорту на митниці.

Чим гарна доставка автотранспортом

Послуга автоперевезення з Польщі має попит через:

1. Відсутність будь-якої прив'язки до розкладу. На відміну від морських суден та поїздів, машина може почати рух у будь-який час.

2. Можливість самостійно складати маршрут. Для кожної вантажоперевезення складається певний індивідуальний маршрут (найбезпечніший і найкоротший). На випадок виникнення форс-мажорних ситуацій опрацьовується запасний варіант транспортування вантажу. Це дозволяє автомашинам не гаяти часу в численних пробках, а також у разі виникнення різноманітних аварій, дорожньо-ремонтних робіт і т.д.

3. Можливість доставки вантажу безпосередньо «до дверей». Адже тільки вантажні перевезення автотранспортом здатні позбавити клієнта зайвого клопоту. Решта транспорту має кінцевий маршрут у вигляді залізничної станції або порту.

4. Рентабельність доставки невеликих обсягів вантажу. Це особливо актуально для послуги збірні вантажоперевезення. Цей спосіб транспортування дозволяє клієнтам значно скоротити безпосередню вартість перевезень.

5. Універсальність – автотранспортом можна транспортувати різні вантажі: штучні, палетовані, сипкі, швидкопсувні, негабаритні та навіть небезпечні, які потребують особливих умов перевезення і спецтранспорту.

6. Можливість відстежувати маршрут вантажу за допомогою GPS навігаторів.

Види автотранспорту

Під кожен вид вантажу можна підібрати відповідний транспорт:

• фури для перевезення вантажів на палетах або в спеціальних ємностях;

• кузови для транспортування сипких і штучних вантажів;

• рефрижератори для транспортування ліків, продуктів, рослин та інших швидкопсувних товарів;

• трали для перевезення негабариту (будівельні конструкції, спецобладнання, сільськогосподарська, дорожня техніка тощо).

Якщо шукаєте надійного перевізника, заходьте та реєструйтесь на сайті 40FT. Тут можна підібрати транспорт та перевізника, які будуть задовольняти всі вимоги та відповідати умовам транспортування тих чи інших вантажів.

* Прес-релізи розміщуються на сайті ІА «Контекст-Причорномор'я» у тому вигляді, в якому вони надіслані, без редакторського виправлення.

© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.004
Перейти на повну версію сайту